Перейти до вмісту

Біопсія передміхурової залози

Біопсія передміхурової залози або в народі «біопсія простати» – проводиться лікарем-урологом для діагностування раку простати.

Біопсія передміхурової залози у Запоріжжі

Біопсія передміхурової залози або в народі «біопсія простати» – проводиться лікарем-урологом для діагностування раку простати.

Сама собою біопсія – це отримання зразків тканини для аналізу в гістологічній лабораторії. Вже за результатами дослідження лікар визначить подальшу тактику лікування – медикаментозне чи хірургічне.

Показання до біопсії передміхурової залози

Направлення (скерування) на біопсію простати дає лікар-уролог у разі, якщо у нього виникає підозра на рак простати. Це може статися через:

  • Виявлення гіпоехогенної зони у передміхуровій залозі під час ультразвукового дослідження.
  • За наявності вузла чи ущільнення у простаті під час пальцевого ректального дослідження.
  •  Якщо рівень простатспецифічного антигену вищий за межу норми.
Биопсия предстательной железы | МедЦентр «36.6» | Запорожье

Підготовка до біопсії простати у клініці «36.6»:

Розмова з лікарем, під час якого він поставить вам питання про супутні захворювання та препарати, які ви приймаєте, про наявність алергії на інші медикаменти

Здача загального аналізу крові та дослідження крові на згортання

За 7 днів до біопсії потрібно відмінити прийом медикаментів, які розріджують кров

Напередодні проведення біопсії простати потрібно очистити пряму кишку самостійно, за допомогою клізми або прийняти спеціальні препарати для цього.

Як відбувається процедура?

Біопсія передміхурової залози проходить під контролем ультразвукового апарату за допомогою спеціальних тонких голок трансректально, через пряму кишку. За допомогою голки відбувається забір біоматеріалу пацієнта, а контроль УЗД допомагає не пошкодити навколишні тканини та судини, також збільшивши прицільність забору матеріалу. Після цього біопсійний матеріал, а саме зразки тканини передміхурової залози вирушають у гістологічну лабораторію.

Биопсия предстательной железы | МедЦентр «36.6» | Запорожье
Биопсия предстательной железы | МедЦентр «36.6» | Запорожье
Биопсия предстательной железы | МедЦентр «36.6» | Запорожье

Наскільки болюча процедура?

Біопсія передміхурової залози – важлива, але не найприємніша процедура. У зв’язку з тим, що вона проходить через пряму кишку шляхом забору матеріалу з різних ділянок за допомогою голки, відчуття можуть бути трохи неприємними. Процедура проводиться під місцевою анестезією, а також сучасне обладнання допомагає проводити забір матеріалу швидко та максимально безболісно.

Біопсія простати у Запоріжжі

Біопсія передміхурової залози у Запоріжжі, а саме у Медичному центрі 36,6, проводиться найкращими лікарями міста у комфортних умовах та за допомогою інноваційних медичних апаратів. Фахівці роблять забір біоматеріалу якісно та максимально безболісно.

Докладніше про процеси та методи лікування захворювань вам розповість на прийомі досвідчений лікар Попович Андрій Олександрович — уролог, що оперує, онкоуролог вищої кваліфікаційної категорії. Стаж роботи 27 років. Лікар Галайдич Ігор Васильович, що оперує уролог, спеціаліст УВТ.

Запис за телефонами (096) 560-99-99 та (099) 560-99-99.

Прийом лікаря уролога проводиться: Пн-Пт: з 8:00 до 19:00 та Cб: з 9:00 до 15:00.

Лікарі урологи клініки «36.6»
Попович Андрей Александрович

Попович
Андрій Олександрович

Уролог, онколог
Оперируючий лікар
Вищої кваліфікаційної категорії
Стаж роботи 27 років

Галайдыч Игорь Васильевич

Галайдич
Ігор Васильович

Оперуючий лікар уролог
Спеціаліст УВТ
Стаж работи 4 роки.

Записатись на прийом

Нам довіряють

Відгуки наших клієнті про надані послуги клініки «36,6»

Олег Самойлов
Олег Самойлов
2020-12-29
В эту клинику я обращался уже несколько раз. И очень доволен тем, что здесь всегда приветливый и вежливый персонал. Все процедуры делают на современном оборудовании. А также хочу поблагодарить настоящего профессионала УЗИста Туманскую Наталью Валериивну. Она прекрасно выполняет свою работу, в нее я делал УЗИ и все прошла успешно.
Катя Омельченко
Катя Омельченко
2020-12-26
Обратилась в медицинский центр 36'6 и не пожалела об этом. Персонал вежливый и внимательный. Я получила ответы на все вопросы. Цены ниже, чем в других клиниках, а качество услуг намного выше. Медицинский центр 36'6 заботится о своей репутации, поэтому заботится о своих пациентах. Внутри чисто, оборудование современное, врачи - профессионалы. Рекомендую!
Віра Подорожняк
Віра Подорожняк
2020-12-23
Всім доброго дня. Хочу залишити позитивний відгук про медичний центр 36‘6. Зручне розташування. Всі працівники клініки, з ким я зустрілась, були привітні та чемні. Записувалася на УЗ дослідження та огляд терапевта. Мені дали рекомендації щодо лікування та відвідати інших спеціалістів. Без сумнівів раджу цю клініку!
Галина Соколова
Галина Соколова
2020-12-22
Хорошая клиника. Здесь достаточно толковые специалисты. Главное, не делают назначения наугад, все только по результатам анализов. Обращалась к урологу Андрею Попович, с почками, он меня на ноги поставил за неделю.
Яна Шевченко
Яна Шевченко
2020-12-22
Доктор с большим опытом, продолжающий обучаться - Туманская Наталья Валерьевна. На УЗД почек я получила заботу, внимание и ответы на сложные вопросы. Компетентный специалист, способный искренним участием убрать тревожность. Спасибо.
Светлана Семидоцкая
Светлана Семидоцкая
2020-12-21
Мне уже несколько раз доводилось обращаться в эту клинику по состоянию своего здоровья. Могу сказать, что хоть клиника и новая, а сервис здесь получше, чем в старых и известных. Да и по стоимости все отлично, подход к клиентам всегда сумеют найти. Спасибо.
Павел Тараненко
Павел Тараненко
2020-12-19
Был недавно у них, ходил к урологу Попович Андрею. Хороший специалист, он мне нравится, четко диагноз определил и лечение назначил, которое действительно помогло. В целом центр норм, комфортно у них.
Юлия Садовская
Юлия Садовская
2020-12-18
Пользуюсь услугами медицинского центра при необходимости. Здесь можно прийти на прием к врачу, так и пройти диагностику или обследование. Врачи работают квалифицированные, в кабинетах новейшее оборудование по новым технологиям. Не нужно стоять в очередях, записываюсь на удобное время. Для тех, кто пришел раньше, то можно расположиться в зоне ожидания. Немаловажно, расположение больницы. Находится в том месте, куда удобно добираться с любого конца города.
Раиса И
Раиса И
2020-12-18
Недавно обращалась в эту клинику, когда возникли проблемы со здоровьем. Опытные и профессиональные врачи, оборудование новое и современное, цены человеческие, и в целом в клинике аккуратно и чисто. Сдала анализы, оперативно получила результаты. Врач проконсультировал, дал рекомендации и назначил лечение. Иду на поправку. Большое спасибо.

Цены на услуги отделения урологии, грн.

Трепан-биопсия предстательной железы4000

Записаться на консультацию