Перейти до вмісту

Дитячий травматолог-ортопед

Діти – це постійно зростаючий організм. Вони активні, веселі та постійно пізнають світ.

Саме це підвищує травматизм у юному віці та неправильний розвиток опорно-рухового апарату.

Дитячий травматолог-ортопед

Діти – це постійно зростаючий організм. Вони активні, веселі та постійно пізнають світ. Саме це підвищує травматизм у юному віці та неправильний розвиток опорно-рухового апарату.

Для того, щоб правильно лікувати травми та запобігати неправильному розвитку у дітей – необхідно своєчасно консультуватися та проходити лікування під наглядом кваліфікованого дитячого ортопеда-травматолога.

Дитячий травматолог-ортопед у клініці 36,6 допомагає при захворюваннях та травмах:

 •       Деформація хребта
 •       Косолапість
 •       Дисплазія кульшового суглоба
 •       Переломи
 •       Скорочення верхніх та нижніх кінцівок
 •       Хвороба Пертеса
 •       Плоскостопість
 •       Вивихи суглобів
 •       Патології верхніх та нижніх кінцівок

Ортопед дитячий у нашій клініці має великий стаж роботи, постійно підвищує кваліфікацію та веде наукову діяльність Саме це й допомагає йому мати актуальні знання та застосовувати нові методи у роботі.

Детский травматолог-ортопед

Як проходить прийом у дитячого ортопеда-травматолога в клініці 36,6:

Первинна консультація: дитячий ортопед проведе бесіду з дитиною, огляне зону, яка турбує чи весь опорно-руховий апарат.

Додаткові обстеження: якщо знадобиться додатковий огляд, лікар призначить його вам. У разі необхідності проведення УЗД кульшового суглобу, дитячий ортопед проведе процедуру в нашому ж медичному центрі по Graf (діагностика дисплазії кульшового суглобу).

Призначення та контроль виконання плану лікування. Супровід пацієнта.

Методи лікування наших дитячих травматологів-ортопедів

 • Гіпсування за методом Понсеті (лікування плоскостопості, вертикального тарана)
 • Хірургічне лікування укорочень кінцівок у дітей
 • Консервативне та хірургічне лікування травм та переломів кісток у дітей
 • Хірургічне лікування плоско-вальгусних деформацій, вертикального тарану.
 • Лікування укорочення кісток кінцівок
 • Гіпсування Шермана – Мау
 • Консервативне лікування сколіозу

Важливо, що наші дитячі травматологи проводять не лише консультації та лікування, а також є фахівцями ультразвукової діагностики та поєднують консультації з проведенням ультразвукової діагностики кульшового суглобу.

Детский травматолог-ортопед
Детский травматолог-ортопед
Детский травматолог-ортопед

Дитячий травматолог-ортопед у Запоріжжі

До Запоріжжя, фахівці, які приймають у нашому центрі, приїздять із Дніпра. У своєму місті вони вже мають позитивні відгуки, а розпочавши прийом у клініці «36,6» – відразу ж знайшли відгук у пацієнтів: багато хто з нашого міста їхав до сусіднього для отримання професійної консультації, а тепер – така потреба відпала.

Запис за телефонами (096) 560-99-99 та (099) 560-99-99.

Прийом лікаря уролога проводиться: Пн-Пт: з 8:00 до 19:00 та Cб: з 9:00 до 15:00.

Лікарі урології клініки «36.6»

Єршов
Дмитро Валерійович

Ортопед-травматолог
Кандидат медичних наук
Стаж роботи 14 років

Чорненький Антон Вадимович

Чорненький
Антон Вадимович

Дитячий ортопед-травматолог
Стаж роботи 5 років

Записатися на прийом

Нам довіряють

Відгуки наших клиентов о предоставленных услугах клиники «36,6»

Олег Самойлов
Олег Самойлов
2020-12-29
В эту клинику я обращался уже несколько раз. И очень доволен тем, что здесь всегда приветливый и вежливый персонал. Все процедуры делают на современном оборудовании. А также хочу поблагодарить настоящего профессионала УЗИста Туманскую Наталью Валериивну. Она прекрасно выполняет свою работу, в нее я делал УЗИ и все прошла успешно.
Катя Омельченко
Катя Омельченко
2020-12-26
Обратилась в медицинский центр 36'6 и не пожалела об этом. Персонал вежливый и внимательный. Я получила ответы на все вопросы. Цены ниже, чем в других клиниках, а качество услуг намного выше. Медицинский центр 36'6 заботится о своей репутации, поэтому заботится о своих пациентах. Внутри чисто, оборудование современное, врачи - профессионалы. Рекомендую!
Віра Подорожняк
Віра Подорожняк
2020-12-23
Всім доброго дня. Хочу залишити позитивний відгук про медичний центр 36‘6. Зручне розташування. Всі працівники клініки, з ким я зустрілась, були привітні та чемні. Записувалася на УЗ дослідження та огляд терапевта. Мені дали рекомендації щодо лікування та відвідати інших спеціалістів. Без сумнівів раджу цю клініку!
Галина Соколова
Галина Соколова
2020-12-22
Хорошая клиника. Здесь достаточно толковые специалисты. Главное, не делают назначения наугад, все только по результатам анализов. Обращалась к урологу Андрею Попович, с почками, он меня на ноги поставил за неделю.
Яна Шевченко
Яна Шевченко
2020-12-22
Доктор с большим опытом, продолжающий обучаться - Туманская Наталья Валерьевна. На УЗД почек я получила заботу, внимание и ответы на сложные вопросы. Компетентный специалист, способный искренним участием убрать тревожность. Спасибо.
Светлана Семидоцкая
Светлана Семидоцкая
2020-12-21
Мне уже несколько раз доводилось обращаться в эту клинику по состоянию своего здоровья. Могу сказать, что хоть клиника и новая, а сервис здесь получше, чем в старых и известных. Да и по стоимости все отлично, подход к клиентам всегда сумеют найти. Спасибо.
Павел Тараненко
Павел Тараненко
2020-12-19
Был недавно у них, ходил к урологу Попович Андрею. Хороший специалист, он мне нравится, четко диагноз определил и лечение назначил, которое действительно помогло. В целом центр норм, комфортно у них.
Юлия Садовская
Юлия Садовская
2020-12-18
Пользуюсь услугами медицинского центра при необходимости. Здесь можно прийти на прием к врачу, так и пройти диагностику или обследование. Врачи работают квалифицированные, в кабинетах новейшее оборудование по новым технологиям. Не нужно стоять в очередях, записываюсь на удобное время. Для тех, кто пришел раньше, то можно расположиться в зоне ожидания. Немаловажно, расположение больницы. Находится в том месте, куда удобно добираться с любого конца города.
Раиса И
Раиса И
2020-12-18
Недавно обращалась в эту клинику, когда возникли проблемы со здоровьем. Опытные и профессиональные врачи, оборудование новое и современное, цены человеческие, и в целом в клинике аккуратно и чисто. Сдала анализы, оперативно получила результаты. Врач проконсультировал, дал рекомендации и назначил лечение. Иду на поправку. Большое спасибо.

Цены на услуги отделения ударно-волновой терапии в косметологии, грн.

Консультация детского травматолога (доктор Чорненький А.В.)500
Консультация детского травматолога (доктор Ершов Д. В.)1000

Записаться на консультацию