Перейти до вмісту

Відгуки клієнтів медичного центру «36,6»

Клініка 36.6 відгуки клієнтів.  Відгуки про лікарів, лікування, діагностики, процедурах в клініці «36.6» Запоріжжя.

Оксана Бараник
Оксана Бараник
2022-01-27
Хочу выразить свою благодарность Медцентру 36'6.Приветливый и внимательный персонал . Гастроентеролог у Свистун Сергей Иванович за оказанную грамотную и квалифицированную помощь в лечении моей мамы.Доктора УЗИ Наталью Туманскую. Рекомендую всем жителям Запорожья Медцентр 36'6!!
Lana Ko
Lana Ko
2022-01-21
Доктор Туманска-лучший специалист узи! Внимательная, объясняет.
Mr Elomannor
Mr Elomannor
2022-01-17
Всем спасибо за внимание!
Именно Я
Именно Я
2022-01-16
Делали УЗИ мягких тканей ребенку. Рассказали доступно. Цены средние. Оборудование современное. Персонал приветливый. В шаговой доступности любой общественный транспорт. Многие советовали.
Алла Полищук
Алла Полищук
2021-12-29
Чуприна Эльнара замечательный доктор!
Natali Levkun
Natali Levkun
2021-11-27
Добрый день! Были с малышом у ортопеда Чёрненького Антона один восторг от врача, очень нежный с ребёнком, вежливый с родителями. Все показывает и рассказывает, только приятные впечатления! Будем советовать 😊
Nataliia Kohut
Nataliia Kohut
2021-11-18
Хочу выразить огромную благодарность доктору УЗИ Туманская Н.В за профессионализм и душевность . Доктор смогла успокоить опровергнув страшный диагноз (онкология), что подтвердило МРТ . Спасибо доктор.!!!
Ирина Ирина
Ирина Ирина
2021-10-17
По состоянию здоровья приходится ежегодно проходить обследование, делать УЗИ. Не раз сталкивалась с тем, что далеко не всем заключениям доверяют врачи, особенно в стационаре. Неоднократно слышала рекомендации делать у Туманской Н.В., поэтому обратилась в "36,6" и не пожалела. Внимательный приём, комфортные условия, очень обстоятельное описание - когда через пару дней оказалась в больнице, лечащий врач даже своим интернам комментировала все, что было на снимках и в заключении, это очень помогло в выборе схемы лечения.

Клініка 36.6 відгуки клієнтів

Клініка 36.6 відгуки. На цій сторінці ви можете ознайомитися з відгуками про роботу лікарів і сервіс у нашій клініці. Ми виступаємо за максимально об’єктивну і чесну оцінку.

Всі відгуки, які залишають відвідувачі медичного центру “36.6”, залишаються в первісному вигляді. Ми проти видалення небажаних коментарів.

Клиника 36.6 отзывы | МедЦентр «36,6» | Запорожье

Клініка 36.6 відгуки - чому для нас так важливі ваші відгуки?

  • Мотивація — ваші відгуки допомагають бачити наші сильні сторони, працювати над тим, щоб їх ставало ще більше.  Для медичного центру «36.6» важливий зворотний зв’язок;
  • Зона росту — ніхто не ідеальний, але ми прагнемо стати краще для вас.  Ваші, навіть негативні відгуки, дуже значимі для персоналу клініки «36.6».  Критика від наших пацієнтів показує нам, що потрібно посилити, що прибрати і над чим попрацювати, щоб сервіс в медичному центрі «36.6» став ще краще.
  • Допомога іншим пацієнтам — ваш відгук допоможе іншим пацієнтам дізнатися про клініку, в якій їм хочуть і можуть допомогти.  Крім того, розповідаючи свою історію, ви надаєте моральну підтримку.  Пацієнт, який зіткнувся з тією ж медичною проблемою що і ви, відчує полегшення.  Маючи проблеми зі здоров’ям, дуже важливо знати, що ти не один.

 

Де ви можете залишити відгуки про медичний центр «36.6»

  • У розділі «Відгуки» на нашому сайті;

  • У книзі скарг і пропозицій нашої клініки;

  • У розділі «Відгуки» на нашій сторінці в Facebook;

  • У месенджерах наших соціальних мереж: Facebook і Instagram:

  • Написавши лист на нашу електронну пошту 

Ми будемо дуже вдячні, якщо ви залишите своє враження про клініку 36.6, відгуки про прийом лікарів, нашому персоналі та проведеному лікуванні. Персонал медичного центру «36.6» буде вдячний вам як за похвалу, так і за критику!

Записаться на консультацию