Перейти до вмісту

ІНТИМНЕ ОМОЛОДЖЕННЯ

Лазерне лікування широкої піхви. Синдром широкої піхви. Лазерне лікування широкої піхви Запоріжжя.

Лазерне лікування широкої піхви у Запоріжжі.

Синдром широкої піхви, «релаксованої», «розтягнутої» – нерідка проблема у жінок. Вже після перших пологів багато хто відзначає, що піхва у них стала ширшою, ніж було до народження дитини, що в піхву попадало повітря при заняттях спортом, присіданні, що при інтимних контактах зникла колишня чутливість і повнота відчуттів, які були до пологів.

До того ж, ті жінки, які мають більше 2-х та 3-х дітей розповідають, що з кожними новими пологами ця проблема посилюється і поступово з’являються ознаки:

 • Трапляється опущення тазових органів
 • Втрата сечі під час занять спортом, підняття дитини на руки та іншого фізичного навантаження
 • Часті запальні захворювання
 • Через широкі стінки піхви інфекція легше потрапляє в статеві шляхи жінки
 • Виникають запалення сечостатевої системи, часте сечовипускання
 • Неприємні виділення з піхви
 • Почуття сухості, печіння, свербіж.

Сучасна гінекологія розглядає цей синдром як прояв передчасних, патологічних, а отже тих, що потребують адекватної терапевтичної відповіді, дегенеративно-дистрофічних змін у тканинах та органах репродуктивної системи.

Лазерное лечение широкого влагалища в Запорожье | Клиника «36,6»

Як відбувається процедура в клініці «36.6»?

Попередньо, на консультації у нашого фахівця з лазерного лікування Чуприни Ельнари Бахрамівни, ви пройдете опитування та огляд. Далі, за відсутності протипоказань до процедури, лікар призначить вам лікування Лазером СО2 2020 випуску.

Процедура лазеротерапії безболісна: максимум, що ви відчуєте - легкі поколювання. Якщо ви захочете застосувати знеболювальне відразу, така можливість теж надається.

Лікування лазером проходить без додаткової підготовки та не потребує реабілітаційного періоду. Відразу після процедури, ви зможете далі займатися своїми справами, просто дотримуючись деяких рекомендацій лікаря у повсякденному житті.

Лікування широкої піхви в Запоріжжі

На сьогоднішній день, найефективнішим методом лікування є використання малоінвазивної терапії за допомогою фракційного CO2 Лазера. Це безпечний, надійний і неінвазивний метод, що дозволяє звузити піхву без болю та дискомфорту.

Позитивний ефект виявляється у кількох напрямках:

 • Тканини підтягуються,
 • Кровообіг покращується
 • Стимулюється власний неоколагенез, внаслідок чого тканина омолоджується, стає значно еластичнішою.

Лазер добре себе демонструє при лікуванні атрофії слизової оболонки в клімактеричний період. Процедура відрізняється широким спектром показань, її можна та навіть потрібно застосовувати  у післяпологовий період.

Лазерна дія допомагає  при дуже широкій піхві (пролапс l і ll ступеня), коли з’явилися ускладнення у вигляді нетримання сечі, ослаблення зв’язкового апарату, опущення внутрішніх органів.

Безпека лазерного лікування гарантує переваги:

 • процедура проводиться амбулаторно;
 • відсутні побічні явища;
 • мінімальні незручності;
 • можливість повернення до звичної сексуальної активності через 72 години після маніпуляції.

Лазерне лікування широкої піхви у Запоріжжі у клініці «36.6» розвинене на високому рівні. Профілактика та вчасне проведене лікування – запорука вашого здоров’я. Тому не відкладайте консультації лікаря.

Докладніше про процеси та методи лікування захворювань вам розповість на прийомі лікарка Чуприна Ельнара Бахрамівна.

Запис за телефонами (096) 560-99-99 та (099) 560-99-99.

Графік роботи клініки «36.6»: Пн-Пт: з 8:00 до 19:00 та Cб: з 9:00 до 15:00.

Лікар лазеротерапії у клініці «36.6»
Чуприна Эльнара Бахрамовна

Чуприна
Ельнара Бахрамівна

Лікарка акушерка-гінекологиня
Гінеколог-ендокринолог
Друга кваліфікаційна категорія
Стаж роботи 11 років

Записаться на прием

Нам довіряють

Оксана Бараник
Оксана Бараник
2022-01-27
Хочу выразить свою благодарность Медцентру 36'6.Приветливый и внимательный персонал . Гастроентеролог у Свистун Сергей Иванович за оказанную грамотную и квалифицированную помощь в лечении моей мамы.Доктора УЗИ Наталью Туманскую. Рекомендую всем жителям Запорожья Медцентр 36'6!!
Lana Ko
Lana Ko
2022-01-21
Доктор Туманска-лучший специалист узи! Внимательная, объясняет.
Mr Elomannor
Mr Elomannor
2022-01-17
Всем спасибо за внимание!
Именно Я
Именно Я
2022-01-16
Делали УЗИ мягких тканей ребенку. Рассказали доступно. Цены средние. Оборудование современное. Персонал приветливый. В шаговой доступности любой общественный транспорт. Многие советовали.
Алла Полищук
Алла Полищук
2021-12-29
Чуприна Эльнара замечательный доктор!
Natali Levkun
Natali Levkun
2021-11-27
Добрый день! Были с малышом у ортопеда Чёрненького Антона один восторг от врача, очень нежный с ребёнком, вежливый с родителями. Все показывает и рассказывает, только приятные впечатления! Будем советовать 😊
Nataliia Kohut
Nataliia Kohut
2021-11-18
Хочу выразить огромную благодарность доктору УЗИ Туманская Н.В за профессионализм и душевность . Доктор смогла успокоить опровергнув страшный диагноз (онкология), что подтвердило МРТ . Спасибо доктор.!!!
Ирина Ирина
Ирина Ирина
2021-10-17
По состоянию здоровья приходится ежегодно проходить обследование, делать УЗИ. Не раз сталкивалась с тем, что далеко не всем заключениям доверяют врачи, особенно в стационаре. Неоднократно слышала рекомендации делать у Туманской Н.В., поэтому обратилась в "36,6" и не пожалела. Внимательный приём, комфортные условия, очень обстоятельное описание - когда через пару дней оказалась в больнице, лечащий врач даже своим интернам комментировала все, что было на снимках и в заключении, это очень помогло в выборе схемы лечения.

Записаться на консультацию