Перейти до вмісту

ІНТИМНЕ ОМОЛОДЖЕННЯ

Лазерне лікування широкої піхви. Синдром широкої піхви. Лазерне лікування широкої піхви Запоріжжя.

Лазерне лікування широкої піхви у Запоріжжі.

Синдром широкої піхви, «релаксованої», «розтягнутої» – нерідка проблема у жінок. Вже після перших пологів багато хто відзначає, що піхва у них стала ширшою, ніж було до народження дитини, що в піхву попадало повітря при заняттях спортом, присіданні, що при інтимних контактах зникла колишня чутливість і повнота відчуттів, які були до пологів.

До того ж, ті жінки, які мають більше 2-х та 3-х дітей розповідають, що з кожними новими пологами ця проблема посилюється і поступово з’являються ознаки:

 • Трапляється опущення тазових органів
 • Втрата сечі під час занять спортом, підняття дитини на руки та іншого фізичного навантаження
 • Часті запальні захворювання
 • Через широкі стінки піхви інфекція легше потрапляє в статеві шляхи жінки
 • Виникають запалення сечостатевої системи, часте сечовипускання
 • Неприємні виділення з піхви
 • Почуття сухості, печіння, свербіж.

Сучасна гінекологія розглядає цей синдром як прояв передчасних, патологічних, а отже тих, що потребують адекватної терапевтичної відповіді, дегенеративно-дистрофічних змін у тканинах та органах репродуктивної системи.

Лазерное лечение широкого влагалища в Запорожье | Клиника «36,6»

Як відбувається процедура в клініці «36.6»?

Попередньо, на консультації у нашого фахівця з лазерного лікування Чуприни Ельнари Бахрамівни, ви пройдете опитування та огляд. Далі, за відсутності протипоказань до процедури, лікар призначить вам лікування Лазером СО2 2020 випуску.

Процедура лазеротерапії безболісна: максимум, що ви відчуєте - легкі поколювання. Якщо ви захочете застосувати знеболювальне відразу, така можливість теж надається.

Лікування лазером проходить без додаткової підготовки та не потребує реабілітаційного періоду. Відразу після процедури, ви зможете далі займатися своїми справами, просто дотримуючись деяких рекомендацій лікаря у повсякденному житті.

Лікування широкої піхви в Запоріжжі

На сьогоднішній день, найефективнішим методом лікування є використання малоінвазивної терапії за допомогою фракційного CO2 Лазера. Це безпечний, надійний і неінвазивний метод, що дозволяє звузити піхву без болю та дискомфорту.

Позитивний ефект виявляється у кількох напрямках:

 • Тканини підтягуються,
 • Кровообіг покращується
 • Стимулюється власний неоколагенез, внаслідок чого тканина омолоджується, стає значно еластичнішою.

Лазер добре себе демонструє при лікуванні атрофії слизової оболонки в клімактеричний період. Процедура відрізняється широким спектром показань, її можна та навіть потрібно застосовувати  у післяпологовий період.

Лазерна дія допомагає  при дуже широкій піхві (пролапс l і ll ступеня), коли з’явилися ускладнення у вигляді нетримання сечі, ослаблення зв’язкового апарату, опущення внутрішніх органів.

Безпека лазерного лікування гарантує переваги:

 • процедура проводиться амбулаторно;
 • відсутні побічні явища;
 • мінімальні незручності;
 • можливість повернення до звичної сексуальної активності через 72 години після маніпуляції.

Лазерне лікування широкої піхви у Запоріжжі у клініці «36.6» розвинене на високому рівні. Профілактика та вчасне проведене лікування – запорука вашого здоров’я. Тому не відкладайте консультації лікаря.

Докладніше про процеси та методи лікування захворювань вам розповість на прийомі лікарка Чуприна Ельнара Бахрамівна.

Запис за телефонами (096) 560-99-99 та (099) 560-99-99.

Графік роботи клініки «36.6»: Пн-Пт: з 8:00 до 19:00 та Cб: з 9:00 до 15:00.

Лікар лазеротерапії у клініці «36.6»
Чуприна Эльнара Бахрамовна

Чуприна
Ельнара Бахрамівна

Лікарка акушерка-гінекологиня
Гінеколог-ендокринолог
Друга кваліфікаційна категорія
Стаж роботи 11 років

Записаться на прием

Нам довіряють

Олег Самойлов
Олег Самойлов
2020-12-29
В эту клинику я обращался уже несколько раз. И очень доволен тем, что здесь всегда приветливый и вежливый персонал. Все процедуры делают на современном оборудовании. А также хочу поблагодарить настоящего профессионала УЗИста Туманскую Наталью Валериивну. Она прекрасно выполняет свою работу, в нее я делал УЗИ и все прошла успешно.
Катя Омельченко
Катя Омельченко
2020-12-26
Обратилась в медицинский центр 36'6 и не пожалела об этом. Персонал вежливый и внимательный. Я получила ответы на все вопросы. Цены ниже, чем в других клиниках, а качество услуг намного выше. Медицинский центр 36'6 заботится о своей репутации, поэтому заботится о своих пациентах. Внутри чисто, оборудование современное, врачи - профессионалы. Рекомендую!
Віра Подорожняк
Віра Подорожняк
2020-12-23
Всім доброго дня. Хочу залишити позитивний відгук про медичний центр 36‘6. Зручне розташування. Всі працівники клініки, з ким я зустрілась, були привітні та чемні. Записувалася на УЗ дослідження та огляд терапевта. Мені дали рекомендації щодо лікування та відвідати інших спеціалістів. Без сумнівів раджу цю клініку!
Галина Соколова
Галина Соколова
2020-12-22
Хорошая клиника. Здесь достаточно толковые специалисты. Главное, не делают назначения наугад, все только по результатам анализов. Обращалась к урологу Андрею Попович, с почками, он меня на ноги поставил за неделю.
Яна Шевченко
Яна Шевченко
2020-12-22
Доктор с большим опытом, продолжающий обучаться - Туманская Наталья Валерьевна. На УЗД почек я получила заботу, внимание и ответы на сложные вопросы. Компетентный специалист, способный искренним участием убрать тревожность. Спасибо.
Светлана Семидоцкая
Светлана Семидоцкая
2020-12-21
Мне уже несколько раз доводилось обращаться в эту клинику по состоянию своего здоровья. Могу сказать, что хоть клиника и новая, а сервис здесь получше, чем в старых и известных. Да и по стоимости все отлично, подход к клиентам всегда сумеют найти. Спасибо.
Павел Тараненко
Павел Тараненко
2020-12-19
Был недавно у них, ходил к урологу Попович Андрею. Хороший специалист, он мне нравится, четко диагноз определил и лечение назначил, которое действительно помогло. В целом центр норм, комфортно у них.
Юлия Садовская
Юлия Садовская
2020-12-18
Пользуюсь услугами медицинского центра при необходимости. Здесь можно прийти на прием к врачу, так и пройти диагностику или обследование. Врачи работают квалифицированные, в кабинетах новейшее оборудование по новым технологиям. Не нужно стоять в очередях, записываюсь на удобное время. Для тех, кто пришел раньше, то можно расположиться в зоне ожидания. Немаловажно, расположение больницы. Находится в том месте, куда удобно добираться с любого конца города.
Раиса И
Раиса И
2020-12-18
Недавно обращалась в эту клинику, когда возникли проблемы со здоровьем. Опытные и профессиональные врачи, оборудование новое и современное, цены человеческие, и в целом в клинике аккуратно и чисто. Сдала анализы, оперативно получила результаты. Врач проконсультировал, дал рекомендации и назначил лечение. Иду на поправку. Большое спасибо.

Записаться на консультацию