Перейти до вмісту

Лікування п'яткової шпори у Запоріжжі (УВТ)

П’яткова шпора (або плантарний фасціїт) – сильне зростання підошовного відростка, що провокує запалення тканин стопи.

Лікування п'яткової шпори

Простими словами, шпора п’яти – це ненормальне розростання кістки п’яти, яке потім створює біль, дискомфорт і вимагає негайного лікування.

Пацієнти під час прийому часто коментують свою скаргу так: спочатку боліла п’ята під час ходьби, а потім – уже постійно.

Ми рекомендуємо не чекати болю в стані спокою, а звертатися до лікарів вже при появі найперших больових симптомів.

Причини шпори п’яти:

 •       незручне взуття
 •       зайва вага
 •       плоскостопість
 •       сильні фізичні навантаження
 •       травма п’яти та гомілкостопа

Опади кальцію або кістковий наріст під п’ятою не лікується простою зміною взуття, схудненням або ортопедичними устілками! Також, не лікується в домашніх умовах (можливе завдання шкоди собі).

Гастроэнтеролог Запорожье | МедЦентр «36.6» | Запорожье

Симптоматика захворювання за зростанням:

Біль у ділянці п'яти при фізичних навантаженнях

Перший біль — вже з ранку, може сильніше виявлятися надвечір, протягом дня - не сильно помітний

Біль вже в момент відпочинку через накопичені сполуки кальцію

Зміна ходи у спробах знизити біль

Легкий набряк в області п'яти вже при занедбаному захворюванні

Запобігти п’ятковій шпорі цілком реально. Достатньо дотримуватися спортивних та ортопедичних рекомендацій, таких як:

 •       Не ходити “п’ятою”, тобто не спиратися на п’яту під час ходьби
 •       Носити взуття, яке досить добре підтримує стопу
 •       Знаючи, що у вас плоскостопість або високий підйом – максимально підібрати найбільш відповідне взуття
 •       Не бігати підтюпцем жорсткими поверхнями
 •       Контролювати харчування та вагу

Лікування шпори п’яти в Запоріжжі можливе! Крім того, в Медичному центрі 36,6 його ми проводимо комплексно та ефективно за допомогою УВТ.

Лікування шпори п'яти за допомогою УВТ

Ударно-хвильова терапія шпори п’яти лікується за допомогою акустичної хвилі. Вона допомагає видаляти кальцинати з області п’яти, тим самим відразу позбавляючись першопричини.

Крім цього, ударно-хвильова терапія несе у собі сильний знеболювальний ефект. Тому, навіть після першого сеансу, ви відчуєте значне полегшення. Болі турбуватимуть менше.

Ударно-хвильова терапія шпори п’яти — це безопераційний і швидкий метод лікування. Відразу відбувається три процеси під час лікування: руйнування кальцинатів, поліпшення обмінних процесів для якнайшвидшого одужання та знеболювання.

Лікування п’яткової шпори у Запоріжжі у клініці 36,6 проводиться на сучасному апараті УВТшвейцарському апараті DUOLITH SD1 ULTRA (STORZ MEDICAL).

Фокусоване та глибоке проникнення акустичних імпульсів до джерела болю забезпечує ефективний результат через 3-5 процедур, залежно від занедбаності випадку.

 Переваги процедури:

 •       Без хірургічного втручання
 •       Без реабілітації
 •       Без болю
 •       Ефективно, безпечно
Гастроэнтеролог Запорожье | МедЦентр «36.6» | Запорожье
Гастроэнтеролог Запорожье | МедЦентр «36.6» | Запорожье
Гастроэнтеролог Запорожье | МедЦентр «36.6» | Запорожье

Як відбувається процедура?

На первинній консультації наш спеціаліст УВТ оцінить стадію вашого захворювання та призначить курс процедур УВТ

На самій процедурі ви просто відпочиваєте, поки спеціаліст за допомогою апарату УВТ проводитиме лікування. Після сеансу можна буде просто вирушати додому або у справах

Після курсу процедур відбувається оцінка результату та будуть виписані рекомендації

Безпечно, ефективно та легко — лікування п’яткової шпори у Запоріжжі у Медичному центрі 36,6!

Проводить процедуру лікування шпори п'яти
Душенко Владимир Владимирович
Душенко
Володимир Врордимирович

Фахівець ударно-хвильової терапії, фізіотерапевт
Стаж роботи 36 років

Записатися на прийом
Часті запитання

Гідрокортизонова мазь, що має гормональну дію, знижує місцеву набряклість та інтенсивність запального процесу. Але це підходить тільки для найбільш ранніх стадій. Для більш запущених стадій – мазь марна.

Так, адже гастрит може передаватися через поцілунки, немиті руки та посуд. Це можливо в разі, якщо в організмі людини є Хелікобактер Пілорі.

Нам довіряють

Відгуки наших клієнтів про надані послуги клініки “36,6”

Олег Самойлов
Олег Самойлов
2020-12-29
В эту клинику я обращался уже несколько раз. И очень доволен тем, что здесь всегда приветливый и вежливый персонал. Все процедуры делают на современном оборудовании. А также хочу поблагодарить настоящего профессионала УЗИста Туманскую Наталью Валериивну. Она прекрасно выполняет свою работу, в нее я делал УЗИ и все прошла успешно.
Катя Омельченко
Катя Омельченко
2020-12-26
Обратилась в медицинский центр 36'6 и не пожалела об этом. Персонал вежливый и внимательный. Я получила ответы на все вопросы. Цены ниже, чем в других клиниках, а качество услуг намного выше. Медицинский центр 36'6 заботится о своей репутации, поэтому заботится о своих пациентах. Внутри чисто, оборудование современное, врачи - профессионалы. Рекомендую!
Віра Подорожняк
Віра Подорожняк
2020-12-23
Всім доброго дня. Хочу залишити позитивний відгук про медичний центр 36‘6. Зручне розташування. Всі працівники клініки, з ким я зустрілась, були привітні та чемні. Записувалася на УЗ дослідження та огляд терапевта. Мені дали рекомендації щодо лікування та відвідати інших спеціалістів. Без сумнівів раджу цю клініку!
Галина Соколова
Галина Соколова
2020-12-22
Хорошая клиника. Здесь достаточно толковые специалисты. Главное, не делают назначения наугад, все только по результатам анализов. Обращалась к урологу Андрею Попович, с почками, он меня на ноги поставил за неделю.
Яна Шевченко
Яна Шевченко
2020-12-22
Доктор с большим опытом, продолжающий обучаться - Туманская Наталья Валерьевна. На УЗД почек я получила заботу, внимание и ответы на сложные вопросы. Компетентный специалист, способный искренним участием убрать тревожность. Спасибо.
Светлана Семидоцкая
Светлана Семидоцкая
2020-12-21
Мне уже несколько раз доводилось обращаться в эту клинику по состоянию своего здоровья. Могу сказать, что хоть клиника и новая, а сервис здесь получше, чем в старых и известных. Да и по стоимости все отлично, подход к клиентам всегда сумеют найти. Спасибо.
Павел Тараненко
Павел Тараненко
2020-12-19
Был недавно у них, ходил к урологу Попович Андрею. Хороший специалист, он мне нравится, четко диагноз определил и лечение назначил, которое действительно помогло. В целом центр норм, комфортно у них.
Юлия Садовская
Юлия Садовская
2020-12-18
Пользуюсь услугами медицинского центра при необходимости. Здесь можно прийти на прием к врачу, так и пройти диагностику или обследование. Врачи работают квалифицированные, в кабинетах новейшее оборудование по новым технологиям. Не нужно стоять в очередях, записываюсь на удобное время. Для тех, кто пришел раньше, то можно расположиться в зоне ожидания. Немаловажно, расположение больницы. Находится в том месте, куда удобно добираться с любого конца города.
Раиса И
Раиса И
2020-12-18
Недавно обращалась в эту клинику, когда возникли проблемы со здоровьем. Опытные и профессиональные врачи, оборудование новое и современное, цены человеческие, и в целом в клинике аккуратно и чисто. Сдала анализы, оперативно получила результаты. Врач проконсультировал, дал рекомендации и назначил лечение. Иду на поправку. Большое спасибо.

Записаться на консультацию