Перейти до вмісту

Ударно-хвильова терапія в урології

Ударно-волновая терапия

Ударно-хвильова терапія – інноваційний метод лікування, який застосовується в урології. Це безопераційне лікування багатьох захворювань, з якими стикаються чоловіки.

Принцип лікування

Цілеспрямована ударна хвиля певних частот, яка утворюється в апараті УВТ, позитивно впливає на ділянку, де необхідно провести лікування. Розширює дрібні кровоносні судини, покращує місцевий кровообіг, збільшує швидкість лімфовідтоку, прискорює всі біохімічні процеси та клітинне оновлення.

Для лікування кожного захворювання є свій тип налаштувань: їх встановлює, коригує та контролює спеціаліст ударно-хвильової терапії. Сама процедура може займати від 15 до 20 хвилин, ефект можна помітити вже після першого сеансу. Як мінімум – одразу метод допомагає у знеболюванні та знятті запалення.

Види ударних хвиль

Існує кілька видів ударних хвиль, що найчастіше застосовуються – радіальні та фокусовані.

 • Радіальна УХТ дозволяє забезпечити широкий та рівномірний вплив на не глибокі тканини та органи.
 • Фокусна УХТ забезпечує глибокий точний сфокусований вплив на глибоко розташовані тканини та органи.

Тому радіальна УХТ ніяк не може допомогти, наприклад, при захворюваннях передміхурової залози, тому що радіальні хвилі просто не досягають цих глибоко розташованих структур. Наш апарат ударно-хвильової терапії працює і радіально, і фокусовано.

Переваги УХТ в урології

Ударно-хвильова терапія має одразу кілька вагомих переваг. Серед них:

 • Високоефективний, але при цьому щадний метод лікування
 • Без хірургічного втручання: вирішення багатьох проблем неможливо уявити без хірургії та блокад, але зараз ударно-хвильова терапія замінює всі ці методи
 • Знеболення з перших процедур без медикаментів
 • Не потрібно медикаментозне лікування і під час курсу процедур
 • Швидкий відчутний ефект
 • Результативність у 90% випадків
 • Швидкість: один сеанс займає лише 15-20 хвилин, а частота становить 1 сеанс на тиждень

Ми дуже пишаємося тим, що у нашому медичному центрі є саме такі методи лікування! Їх все частіше й обирають пацієнти, адже переваги та результативність – незаперечні.

Які хвороби лікує УХТ в урології

Ударно-хвильова терапія допомагає з багатьма урологічними захворюваннями. Швидко, ефективно та без операції проводиться лікування наступних захворювань:

Синдром хронічного тазового болю

Це досить поширене захворювання, яке відрізняється болем у ділянці таза. Лікування СХТБ ударно-хвильовою терапією вже зараз визнано найефективнішим.

Простатит (бактеріальний та, у комбінованому лікуванні, бактеріальний)

Саме УХТ дозволяє досягати максимального результату в лікуванні простатиту завдяки тому, що це єдиний метод, який руйнує кальцинати та фіброзні ущільнення. При проведенні процедури передміхурова залоза омолоджується, що призводить ще до більшого поліпшення потенції.

Крім цього, ударна хвиля покращує струм крові та лімфи, ефективно усуваючи застійні процеси та має знеболюючий ефект вже з першого сеансу.

Еректильна дисфункція 

При лікуванні еректильної дисфункції за допомогою ударної хвилі стимулюється ангіогенез (формування нових мікросудин), і як результат, покращується потенція та ерекція.

Хвороба Пейроні

Хвороба Пейроні відрізняється зовнішніми ознаками: через фіброзні зміни статевий член викривляється. Звичайно, це викликає дискомфорт, біль та погіршує роботу еректильної функції.

Ударно-хвильова терапія допомагає зруйнувати бляшки, що утворилися, а на місці їх з’явиться нова, здорова тканина. Абсолютно всі ці захворювання допоможе вирішити сучасна ударно-хвильова терапія в Медичному центрі 36.6.

Протипоказання

Найчастіше всім чоловікам доступна ударно-хвильова терапія. Але є випадки, коли варто вибрати інший метод лікування. До таких відносяться пацієнти з:

 • порушенням згортання крові
 • пухлинами у зоні проведення УВТ
 • гострими інфекційними процесами
 • прийомом антикоагулянтів

Як підготуватися до УХТ

Процедура ударно-хвильової терапії не потребує підготовки. Єдине – спершу необхідна консультація лікаря уролога, тому що лікування проводиться тільки після призначення лікаря. Фахівець під час консультації повинен визначити сферу впливу, повідомити кількість сеансів та виключити протипоказання. У нашому медичному центрі уролог та спеціаліст УХТ – одна людина: Галайдич Ігор Васильович.

Скільки коштує УХТ

Вартість ударно-хвильової терапії у певних медичних закладах залежить від апарату УХТ: з якими хвилями він може працювати, якого року випуску та якого виробника. Також, від умов клініки та рівня спеціаліста. У нашому медичному центрі ударно-хвильова терапія проводиться на швейцарському апараті DUOLITH SD1 ULTRA (STORZ MEDICAL).

Фахівець ударно-хвильової терапії в урології – Галайдич Ігор Васильович. Вартість Фокусної ударно-хвильової терапії в галузі урології у Медичному центрі 36.6 коштує 1800 гривень.

Актуальная информация о клинике
Записаться к врачу

Записаться на консультацию