Перейти до вмісту

Ударно-хвильова терапія в косметології

Ударно-хвильова терапія в нашому центрі вже встигла стати однією з найбільш популярних процедур, а з приходом до нашої клініки нового фахівця Душенка Володимира Володимировича, у нас з’явився новий напрямок у роботі — УВТ у косметології.

Ударно-хвильова терапія у косметології у Запоріжжі

Ударно-хвильова терапія в нашому центрі вже встигла стати однією з найбільш популярних процедур, а з приходом до нашої клініки нового фахівця Душенка Володимира Володимировича у нас з’явився новий напрямок у роботі — УХТ у косметології.

Процедури УХТ у нашому центрі проводяться на обладнанні останнього покоління від Storz Medical – це найкращі апарати УВТ на сьогодняшній день. Ударно-хвильова терапія в косметології стала повноцінним напрямом антивікової терапії, яка без операцій та ін’єкцій ефективно коригує обличчя та тіло.

Ефекти сучасної ударно-хвильової терапії у косметології:

 • Підтяжка тканин обличчя
 • Розгладжування вікових зморшок
 • Ліфтинг та корекція носогубних складок
 • Звільнення від набряклості під очима
 • Корекція целюліту та розтяжок на тілі
 • Шліфування післяопераційних шрамів та рубців
 • Звільнення від целюліту за допомогою УХТ
Ударно-волновая терапия в косметологии

Принцип дії

Омолоджуюча дія на шкіру досягається застосуванням спрямованих акустичних хвиль, що створюють мікровібрації на заданій фахівцем глибині. Процедура не викликає неприємних відчуттів. Ударна хвиля, проникаючи у шкіру, активізує обмінні процеси та посилює регенерацію ваших клітин. Завдяки цьому і відбувається тривалий омолоджуючий ефект.

У нашому медичному центрі ударно-хвильову терапію в косметології застосовують проти зморшок на обличчі, шиї, в зоні декольте та інших ділянках тіла.

Основна мета проведення ударно-хвильової терапії у Запоріжжі у галузі косметології – це омолодження без застосування медикаментів, хірургічного втручання та без відновлювального періоду. 

Тому, відразу зупинимося на перевагах цієї методики у косметології:

 • Після першого сеансу можна побачити зовнішні зміни
 • Однаково ефективно для жінок та чоловіків
 • Немає необхідності в попередній підготовці перед процедурою
 • Немає відновлювального періоду
Ударно-волновая терапия в косметологии
Ударно-волновая терапия в косметологии
Ударно-волновая терапия в косметологии

УХТ косметології у Запоріжжі

Процедуру ударно-хвильової терапії у нашому центрі проводить лікар Душенко Володимир Володимирович, фахівець із великим стажем роботи. У клініці 36,6 ми використовуємо апарат DUOLITH SD1 ULTRA швейцарської фірми STORZ MEDICAL. Він підходить для проведення фокусної та радіальної ударно-хвильової терапії.

Запис за телефонами (096) 560-99-99 та (099) 560-99-99.

Прийом лікаря-уролога проводиться: Пн-Пт: з 8:00 до 19:00 та Cб: з 9:00 до 15:00.

Лікарі урології клініки «36.6»
Душенко Владимир Владимирович

Душенко
Володимир Володимирович

Фахівець ударно-хвильової терапії,
фізіотерапевт

Стаж роботи 36 років

Записатись на прийом

Нам довіряють

Відгуки наших клієнтів про надані послуги клініки “36,6”

Оксана Бараник
Оксана Бараник
2022-01-27
Хочу выразить свою благодарность Медцентру 36'6.Приветливый и внимательный персонал . Гастроентеролог у Свистун Сергей Иванович за оказанную грамотную и квалифицированную помощь в лечении моей мамы.Доктора УЗИ Наталью Туманскую. Рекомендую всем жителям Запорожья Медцентр 36'6!!
Lana Ko
Lana Ko
2022-01-21
Доктор Туманска-лучший специалист узи! Внимательная, объясняет.
Mr Elomannor
Mr Elomannor
2022-01-17
Всем спасибо за внимание!
Именно Я
Именно Я
2022-01-16
Делали УЗИ мягких тканей ребенку. Рассказали доступно. Цены средние. Оборудование современное. Персонал приветливый. В шаговой доступности любой общественный транспорт. Многие советовали.
Алла Полищук
Алла Полищук
2021-12-29
Чуприна Эльнара замечательный доктор!
Natali Levkun
Natali Levkun
2021-11-27
Добрый день! Были с малышом у ортопеда Чёрненького Антона один восторг от врача, очень нежный с ребёнком, вежливый с родителями. Все показывает и рассказывает, только приятные впечатления! Будем советовать 😊
Nataliia Kohut
Nataliia Kohut
2021-11-18
Хочу выразить огромную благодарность доктору УЗИ Туманская Н.В за профессионализм и душевность . Доктор смогла успокоить опровергнув страшный диагноз (онкология), что подтвердило МРТ . Спасибо доктор.!!!
Ирина Ирина
Ирина Ирина
2021-10-17
По состоянию здоровья приходится ежегодно проходить обследование, делать УЗИ. Не раз сталкивалась с тем, что далеко не всем заключениям доверяют врачи, особенно в стационаре. Неоднократно слышала рекомендации делать у Туманской Н.В., поэтому обратилась в "36,6" и не пожалела. Внимательный приём, комфортные условия, очень обстоятельное описание - когда через пару дней оказалась в больнице, лечащий врач даже своим интернам комментировала все, что было на снимках и в заключении, это очень помогло в выборе схемы лечения.

Записаться на консультацию