Перейти до вмісту

Ударно-хвильова терапія в косметології

Ударно-хвильова терапія в нашому центрі вже встигла стати однією з найбільш популярних процедур, а з приходом до нашої клініки нового фахівця Душенка Володимира Володимировича, у нас з’явився новий напрямок у роботі — УВТ у косметології.

Ударно-хвильова терапія у косметології у Запоріжжі

Ударно-хвильова терапія в нашому центрі вже встигла стати однією з найбільш популярних процедур, а з приходом до нашої клініки нового фахівця Душенка Володимира Володимировича у нас з’явився новий напрямок у роботі — УХТ у косметології.

Процедури УХТ у нашому центрі проводяться на обладнанні останнього покоління від Storz Medical – це найкращі апарати УВТ на сьогодняшній день. Ударно-хвильова терапія в косметології стала повноцінним напрямом антивікової терапії, яка без операцій та ін’єкцій ефективно коригує обличчя та тіло.

Ефекти сучасної ударно-хвильової терапії у косметології:

 • Підтяжка тканин обличчя
 • Розгладжування вікових зморшок
 • Ліфтинг та корекція носогубних складок
 • Звільнення від набряклості під очима
 • Корекція целюліту та розтяжок на тілі
 • Шліфування післяопераційних шрамів та рубців
 • Звільнення від целюліту за допомогою УХТ
Ударно-волновая терапия в косметологии

Принцип дії

Омолоджуюча дія на шкіру досягається застосуванням спрямованих акустичних хвиль, що створюють мікровібрації на заданій фахівцем глибині. Процедура не викликає неприємних відчуттів. Ударна хвиля, проникаючи у шкіру, активізує обмінні процеси та посилює регенерацію ваших клітин. Завдяки цьому і відбувається тривалий омолоджуючий ефект.

У нашому медичному центрі ударно-хвильову терапію в косметології застосовують проти зморшок на обличчі, шиї, в зоні декольте та інших ділянках тіла.

Основна мета проведення ударно-хвильової терапії у Запоріжжі у галузі косметології – це омолодження без застосування медикаментів, хірургічного втручання та без відновлювального періоду. 

Тому, відразу зупинимося на перевагах цієї методики у косметології:

 • Після першого сеансу можна побачити зовнішні зміни
 • Однаково ефективно для жінок та чоловіків
 • Немає необхідності в попередній підготовці перед процедурою
 • Немає відновлювального періоду
Ударно-волновая терапия в косметологии
Ударно-волновая терапия в косметологии
Ударно-волновая терапия в косметологии

УХТ косметології у Запоріжжі

Процедуру ударно-хвильової терапії у нашому центрі проводить лікар Душенко Володимир Володимирович, фахівець із великим стажем роботи. У клініці 36,6 ми використовуємо апарат DUOLITH SD1 ULTRA швейцарської фірми STORZ MEDICAL. Він підходить для проведення фокусної та радіальної ударно-хвильової терапії.

Запис за телефонами (096) 560-99-99 та (099) 560-99-99.

Прийом лікаря-уролога проводиться: Пн-Пт: з 8:00 до 19:00 та Cб: з 9:00 до 15:00.

Лікарі урології клініки «36.6»
Душенко Владимир Владимирович

Душенко
Володимир Володимирович

Фахівець ударно-хвильової терапії,
фізіотерапевт

Стаж роботи 36 років

Записатись на прийом

Нам довіряють

Відгуки наших клієнтів про надані послуги клініки “36,6”

Олег Самойлов
Олег Самойлов
2020-12-29
В эту клинику я обращался уже несколько раз. И очень доволен тем, что здесь всегда приветливый и вежливый персонал. Все процедуры делают на современном оборудовании. А также хочу поблагодарить настоящего профессионала УЗИста Туманскую Наталью Валериивну. Она прекрасно выполняет свою работу, в нее я делал УЗИ и все прошла успешно.
Катя Омельченко
Катя Омельченко
2020-12-26
Обратилась в медицинский центр 36'6 и не пожалела об этом. Персонал вежливый и внимательный. Я получила ответы на все вопросы. Цены ниже, чем в других клиниках, а качество услуг намного выше. Медицинский центр 36'6 заботится о своей репутации, поэтому заботится о своих пациентах. Внутри чисто, оборудование современное, врачи - профессионалы. Рекомендую!
Віра Подорожняк
Віра Подорожняк
2020-12-23
Всім доброго дня. Хочу залишити позитивний відгук про медичний центр 36‘6. Зручне розташування. Всі працівники клініки, з ким я зустрілась, були привітні та чемні. Записувалася на УЗ дослідження та огляд терапевта. Мені дали рекомендації щодо лікування та відвідати інших спеціалістів. Без сумнівів раджу цю клініку!
Галина Соколова
Галина Соколова
2020-12-22
Хорошая клиника. Здесь достаточно толковые специалисты. Главное, не делают назначения наугад, все только по результатам анализов. Обращалась к урологу Андрею Попович, с почками, он меня на ноги поставил за неделю.
Яна Шевченко
Яна Шевченко
2020-12-22
Доктор с большим опытом, продолжающий обучаться - Туманская Наталья Валерьевна. На УЗД почек я получила заботу, внимание и ответы на сложные вопросы. Компетентный специалист, способный искренним участием убрать тревожность. Спасибо.
Светлана Семидоцкая
Светлана Семидоцкая
2020-12-21
Мне уже несколько раз доводилось обращаться в эту клинику по состоянию своего здоровья. Могу сказать, что хоть клиника и новая, а сервис здесь получше, чем в старых и известных. Да и по стоимости все отлично, подход к клиентам всегда сумеют найти. Спасибо.
Павел Тараненко
Павел Тараненко
2020-12-19
Был недавно у них, ходил к урологу Попович Андрею. Хороший специалист, он мне нравится, четко диагноз определил и лечение назначил, которое действительно помогло. В целом центр норм, комфортно у них.
Юлия Садовская
Юлия Садовская
2020-12-18
Пользуюсь услугами медицинского центра при необходимости. Здесь можно прийти на прием к врачу, так и пройти диагностику или обследование. Врачи работают квалифицированные, в кабинетах новейшее оборудование по новым технологиям. Не нужно стоять в очередях, записываюсь на удобное время. Для тех, кто пришел раньше, то можно расположиться в зоне ожидания. Немаловажно, расположение больницы. Находится в том месте, куда удобно добираться с любого конца города.
Раиса И
Раиса И
2020-12-18
Недавно обращалась в эту клинику, когда возникли проблемы со здоровьем. Опытные и профессиональные врачи, оборудование новое и современное, цены человеческие, и в целом в клинике аккуратно и чисто. Сдала анализы, оперативно получила результаты. Врач проконсультировал, дал рекомендации и назначил лечение. Иду на поправку. Большое спасибо.

Записаться на консультацию