Перейти до вмісту

УЗД МОЛОЧНИХ ЗАЛОЗ

УЗД молочних залоз Запоріжжя. Доплерографія молочних залоз Запоріжжя. Обстеження грудей Запоріжжя. Еластографія молочних залоз

УЗД молочних залоз у Запоріжжі

УЗД молочних залоз Запоріжжя — високоінформативний та легкий метод дослідження молочних залоз у жінок та грудних залоз у чоловіків, який не опромінює та не завдає шкоди пацієнту. Це метод обстеження молочних залоз, який має велику точність у будь-якому віці жінки. У нашому медичному центрі це дослідження проводиться і дорослим, і дітям від 5 років і старше.

УЗД молочних залоз проводиться і в період вагітності, і в період годування груддю, оскільки на відміну від рентгенівської мамографії не опромінює.

Навіщо проводити УЗД молочних залоз?

УЗД молочних залоз включає дослідження самих молочних залоз і поряд розташованих лімфовузлів (пахвових, надключичних, підключичних).

Ультразвуковий метод дає максимальну інформацію про будову молочних залоз і в нормі, і за різних захворювань, тим самим допомагаючи їх діагностувати.

На якому апараті проводиться УЗД молочних залоз?

Поєднання нашого інноваційного ультразвукового апарату експерт класу з кольоровим доплером, з еластографією та лікаря з 25-річним досвідом дослідження молочних залоз, кандидата медичних наук, доцента дає високоточний результат обстеження. Наш лікар УЗД здатний вирішувати найскладніші діагностичні завдання при різних захворюваннях молочних залоз.

УЗИ молочных желез в Запорожье | МедЦентр «36.6»

Як проходить ультразвукова діагностика у клініці «36.6»

Пацієнт записується прийом до лікаря. Спеціаліст розмовляє з вами, проводить первинний огляд.

Діагностика – лікар проводить ультразвукове дослідження. За результатами обстеження складається опис із знімками та висновок.

Призначення рекомендацій до лікаря якого вузького профілю необхідно вам звернутися.

Яку інформацію дає УЗД молочних залоз?

За допомогою цього дослідження можна точно встановити:

 • наявність доброякісних та злоякісних пухлин молочних залоз, їх точні розміри, локалізацію, структуру, їх кровопостачання, еластичність-жорсткість та інші параметри
 • визначити наявність збільшених лімфовузлів при пухлині молочної залози
 • наявність кіст молочних залоз, їх розміри, локалізацію
 • виявити запальні процеси – мастити під час годування груддю та у нелактаційний період
 • запальні інфільтрати та абсцеси при маститі
 • наявність різних видів мастопатій
 • виявити розширення молочних проток
 • лактостаз під час годування груддю
 • травматичні ушкодження молочної залози, гематоми
 • визначити стан молочних залоз перед оперативним втручанням щодо встановлення імплантів
 • визначення стану імплантів молочних залоз
 • пухлини, кісти у грудних залозах у чоловіків
 • визначити гінекомастію у чоловіків

УЗД молочних залоз в Запоріжжі

УЗД молочної залози не вимагає попередньої підготовки, але при планових обстеженнях – бажано проходити це дослідження на 5-14 день циклу. При термінових ситуаціях: при виявленні ущільнення у молочній залозі, при гострому запаленні, при гострих болях – можна проходити це дослідження будь-якого дня менструального циклу.

УЗД молочних залоз в Запоріжжі у клініці «36.6» розвинена на високому рівні. Профілактика та вчасно проведена діагностика – запорука вашого здоров’я. Тому не відкладайте консультації лікаря.

Докладніше про процеси та методи лікування захворювань вам розповість на прийомі лікарка Туманська Наталія Валеріївна.

Запис за телефонами (096) 560-99-99 та (099) 560-99-99.

Графік роботи клініки «36.6»: Пн-Пт: з 8:00 до 19:00 та Cб: з 9:00 до 15:00. 

Лікар УЗД молочних залоз в «36.6»
Туманская Наталья Валериевна | УЗИ | МедЦентр «36.6»

Туманська Наталія Валеріївна

Лікар ультразвукової діагностики
Кандидатка наук, доцентка
Вищої кваліфікаційної категорії
Стаж роботи 25 років

Записаться на прием
Додаткові можливості обстеження:

Дослідження молочних залоз у нашому медичному центрі проводиться обов’язково з доплерографією – колірним та імпульсним доплером, який дає інформацію про кровопостачання виявлених новоутворень і цим дозволить відрізнити доброякісні процеси від злоякісних.

Також нашими лікарями проводиться еластографія молочних залоз. Це метод визначення ступеня жорсткості та еластичності виявлених утворень у молочній залозі, що дозволяє більш точно відрізнити доброякісні та злоякісні пухлини.

Нам довіряють

Олег Самойлов
Олег Самойлов
2020-12-29
В эту клинику я обращался уже несколько раз. И очень доволен тем, что здесь всегда приветливый и вежливый персонал. Все процедуры делают на современном оборудовании. А также хочу поблагодарить настоящего профессионала УЗИста Туманскую Наталью Валериивну. Она прекрасно выполняет свою работу, в нее я делал УЗИ и все прошла успешно.
Катя Омельченко
Катя Омельченко
2020-12-26
Обратилась в медицинский центр 36'6 и не пожалела об этом. Персонал вежливый и внимательный. Я получила ответы на все вопросы. Цены ниже, чем в других клиниках, а качество услуг намного выше. Медицинский центр 36'6 заботится о своей репутации, поэтому заботится о своих пациентах. Внутри чисто, оборудование современное, врачи - профессионалы. Рекомендую!
Віра Подорожняк
Віра Подорожняк
2020-12-23
Всім доброго дня. Хочу залишити позитивний відгук про медичний центр 36‘6. Зручне розташування. Всі працівники клініки, з ким я зустрілась, були привітні та чемні. Записувалася на УЗ дослідження та огляд терапевта. Мені дали рекомендації щодо лікування та відвідати інших спеціалістів. Без сумнівів раджу цю клініку!
Галина Соколова
Галина Соколова
2020-12-22
Хорошая клиника. Здесь достаточно толковые специалисты. Главное, не делают назначения наугад, все только по результатам анализов. Обращалась к урологу Андрею Попович, с почками, он меня на ноги поставил за неделю.
Яна Шевченко
Яна Шевченко
2020-12-22
Доктор с большим опытом, продолжающий обучаться - Туманская Наталья Валерьевна. На УЗД почек я получила заботу, внимание и ответы на сложные вопросы. Компетентный специалист, способный искренним участием убрать тревожность. Спасибо.
Светлана Семидоцкая
Светлана Семидоцкая
2020-12-21
Мне уже несколько раз доводилось обращаться в эту клинику по состоянию своего здоровья. Могу сказать, что хоть клиника и новая, а сервис здесь получше, чем в старых и известных. Да и по стоимости все отлично, подход к клиентам всегда сумеют найти. Спасибо.
Павел Тараненко
Павел Тараненко
2020-12-19
Был недавно у них, ходил к урологу Попович Андрею. Хороший специалист, он мне нравится, четко диагноз определил и лечение назначил, которое действительно помогло. В целом центр норм, комфортно у них.
Юлия Садовская
Юлия Садовская
2020-12-18
Пользуюсь услугами медицинского центра при необходимости. Здесь можно прийти на прием к врачу, так и пройти диагностику или обследование. Врачи работают квалифицированные, в кабинетах новейшее оборудование по новым технологиям. Не нужно стоять в очередях, записываюсь на удобное время. Для тех, кто пришел раньше, то можно расположиться в зоне ожидания. Немаловажно, расположение больницы. Находится в том месте, куда удобно добираться с любого конца города.
Раиса И
Раиса И
2020-12-18
Недавно обращалась в эту клинику, когда возникли проблемы со здоровьем. Опытные и профессиональные врачи, оборудование новое и современное, цены человеческие, и в целом в клинике аккуратно и чисто. Сдала анализы, оперативно получила результаты. Врач проконсультировал, дал рекомендации и назначил лечение. Иду на поправку. Большое спасибо.

Записаться на консультацию