Перейти до вмісту

УЗД органів черевної порожнини

УЗД органів черевної порожнини (ОБП) у Запоріжжі. УЗД черевної порожнини Запоріжжя. Ультразвукове дослідження органів черевної порожнини та заочеревинного простору

УЗД органів черевної порожнини у Запоріжжі

УЗД органів черевної порожнини і заочеревинного простору – високоінформативний і легкий метод дослідження внутрішніх органів живота, який не опромінює і не шкодить пацієнту. У нашому медичному центрі дослідження проводиться і дорослим, і дітям з 5 років і старше.

УЗД органів черевної порожнини (ОБП) та заочеревинного простору включає дослідження печінки, жовчного міхура, жовчних проток, підшлункової залози, селезінки, що оточують ці органи тканин, судин цих органів та нирок з наднирниками.

Ультразвуковий метод дає максимальну інформацію від розмірів до найдрібніших подробиць будови даних органів і в нормі, і за різних захворювань, тим самим допомагаючи їх діагностувати.

Поєднання нашого інноваційного ультразвукового апарату експерт класу та лікаря з 25-річним досвідом роботи у клініці з хірургічним профілем, кандидата медичних наук, дає високоточний результат обстеження. Наш лікар УЗД здатний вирішувати найскладніші завдання у дослідженні органів черевної порожнини. Лікарю клініки «36.6» довіряють хірурги, які планують оперативні втручання.

УЗИ органов брюшной полости Запорожье | МедЦентр «36.6»

Як проходить ультразвукова діагностика у клініці «36.6»

Пацієнт записується прийом до лікаря. Спеціаліст розмовляє з вами, проводить первинний огляд.

Діагностика – лікар проводить ультразвукове дослідження. УЗД органів черевної порожнини та заочеревинного простору потребує попередньої підготовки при планових обстеженнях. При гострих болях у животі, нападах та травмах може проводитися без підготовки!

За результатами обстеження складається опис зі знімками та висновок і призначення рекомендацій до лікаря якого вузького профілю необхідно вам звернутися.

Яку інформацію дає УЗД органів черевної порожнини та заочеревинного простору?

 За допомогою цього дослідження можна точно встановити:

 • наявність каменів у жовчному міхурі та у протоках
 • наявність поліпів у жовчному міхурі
 • дискінезію жовчовивідних шляхів
 • хронічний та гострий холецистит
 • кісти печінки, нирок, а також полікістоз цих органів
 • пухлини (доброякісні та злоякісні) печінки, підшлункової залози, нирок, селезінки
 • метастази у печінці
 • зміна розмірів, щільності та структури печінки при жировому гепатозі, цирозі, а також наявність змін печінки при гепатитах (але діагностика гепатитів лише лабораторна (!)
 • наявність портальної гіпертензії
 • абсцеси печінки, підшлункової залози, нирок, селезінки
 • травматичні ушкодження цих органів
 • кісти підшлункової залози
 • жирову інфільтрацію підшлункової залози та її зміни при хронічному та гострому панкреатиті
 • камені в нирках та сечоводах
 • черевної порожнини
 • це дослідження дозволяє відрізнити між собою гострий холецистит, ниркову кольку та гострий апендицит при нападах
 • визначити аномалії розвитку нирок, а також зморщування нирки
 • наявність змін структури нирок при запальних захворюваннях та гломерулонефритах
 • виявити наявність гриж черевної стінки

Підготовка перед УЗД органів черевної порожнини у Запоріжжі:

 • Найголовніше – дослідження має проводитися натще або через 4-6 годин після прийому невеликої кількості легкої їжі (це стосується УЗД у другій половині дня)
 • За три дні до дослідження необхідно виключити продукти, що викликають здуття живота: бобові, чорний хліб, молоко та їх поєднання, свіжі овочі та фрукти
 • При здутті живота 1-2 дні приймати препарати, що зменшують здуття – активоване вугілля, еспумізан і т.п.

УЗД органів черевної порожнини (ОБП) у Запоріжжі у клініці «36.6» розвинена на високому рівні. Профілактика та вчасно проведена діагностика – запорука вашого здоров’я. Тому не відкладайте консультації лікаря.

Докладніше про процеси та методи лікування захворювань вам розповість на прийомі лікарка Туманська Наталія Валеріївна.

Запис за телефонами (096) 560-99-99 та (099) 560-99-99.

Графік роботи клініки «36.6»: Пн-Пт: з 8:00 до 19:00 та Cб: з 9:00 до 15:00.

Лікар УЗД в «36.6»
Туманская Наталья Валериевна | УЗИ | МедЦентр «36.6»

Туманская Наталья Валериевна

Лікар ультразвукової діагностики
Кандидат медичних наук, доцент
Вищої кваліфікаційної категорії
Стаж роботи 25 років

Записатися на прийом

Нам довіряють

Олег Самойлов
Олег Самойлов
2020-12-29
В эту клинику я обращался уже несколько раз. И очень доволен тем, что здесь всегда приветливый и вежливый персонал. Все процедуры делают на современном оборудовании. А также хочу поблагодарить настоящего профессионала УЗИста Туманскую Наталью Валериивну. Она прекрасно выполняет свою работу, в нее я делал УЗИ и все прошла успешно.
Катя Омельченко
Катя Омельченко
2020-12-26
Обратилась в медицинский центр 36'6 и не пожалела об этом. Персонал вежливый и внимательный. Я получила ответы на все вопросы. Цены ниже, чем в других клиниках, а качество услуг намного выше. Медицинский центр 36'6 заботится о своей репутации, поэтому заботится о своих пациентах. Внутри чисто, оборудование современное, врачи - профессионалы. Рекомендую!
Віра Подорожняк
Віра Подорожняк
2020-12-23
Всім доброго дня. Хочу залишити позитивний відгук про медичний центр 36‘6. Зручне розташування. Всі працівники клініки, з ким я зустрілась, були привітні та чемні. Записувалася на УЗ дослідження та огляд терапевта. Мені дали рекомендації щодо лікування та відвідати інших спеціалістів. Без сумнівів раджу цю клініку!
Галина Соколова
Галина Соколова
2020-12-22
Хорошая клиника. Здесь достаточно толковые специалисты. Главное, не делают назначения наугад, все только по результатам анализов. Обращалась к урологу Андрею Попович, с почками, он меня на ноги поставил за неделю.
Яна Шевченко
Яна Шевченко
2020-12-22
Доктор с большим опытом, продолжающий обучаться - Туманская Наталья Валерьевна. На УЗД почек я получила заботу, внимание и ответы на сложные вопросы. Компетентный специалист, способный искренним участием убрать тревожность. Спасибо.
Светлана Семидоцкая
Светлана Семидоцкая
2020-12-21
Мне уже несколько раз доводилось обращаться в эту клинику по состоянию своего здоровья. Могу сказать, что хоть клиника и новая, а сервис здесь получше, чем в старых и известных. Да и по стоимости все отлично, подход к клиентам всегда сумеют найти. Спасибо.
Павел Тараненко
Павел Тараненко
2020-12-19
Был недавно у них, ходил к урологу Попович Андрею. Хороший специалист, он мне нравится, четко диагноз определил и лечение назначил, которое действительно помогло. В целом центр норм, комфортно у них.
Юлия Садовская
Юлия Садовская
2020-12-18
Пользуюсь услугами медицинского центра при необходимости. Здесь можно прийти на прием к врачу, так и пройти диагностику или обследование. Врачи работают квалифицированные, в кабинетах новейшее оборудование по новым технологиям. Не нужно стоять в очередях, записываюсь на удобное время. Для тех, кто пришел раньше, то можно расположиться в зоне ожидания. Немаловажно, расположение больницы. Находится в том месте, куда удобно добираться с любого конца города.
Раиса И
Раиса И
2020-12-18
Недавно обращалась в эту клинику, когда возникли проблемы со здоровьем. Опытные и профессиональные врачи, оборудование новое и современное, цены человеческие, и в целом в клинике аккуратно и чисто. Сдала анализы, оперативно получила результаты. Врач проконсультировал, дал рекомендации и назначил лечение. Иду на поправку. Большое спасибо.

Записаться на консультацию