Перейти до вмісту

УЗД печінки

УЗД печінки. Доплерографія печінки. УЗД печінки у Запоріжжі

УЗД печінки в Запоріжжі

УЗД печінки – це легкий і найбільш часто використаний, через свою велику інформативність, метод дослідження структури цього органу, який не опромінює і не завдає шкоди пацієнту. У нашому медичному центрі ультразвукова діагностика печінки проводиться і дорослим, і дітям віком від 5 років і старше.

УЗД печінки у Запоріжжі включає ретельне дослідження структури цього органу, артерій та вен печінки, протокової системи печінки. Також УЗД печінки поєднується з дослідженням інших органів черевної порожнини та зачеревинного простору, що тісно взаємодіють з печінкою, це — жовчний міхур та його протоки, підшлункова залоза, селезінка, оточуючі ці органи тканини.

Можливості УЗД печінки у клініці 36,6

Крім того, в нашому Медичному центрі проводиться ультразвукова портографія з кольоровою та імпульсною доплерографією – це ультразвукове дослідження ворітної (портальної) вени та її гілок, а також печінкових вен, селезінкової вени з метою діагностики портальної гіпертензії. Портографія включає дослідження діаметра, прохідності цих вен, особливостей і порушень кровотоку, наявність тромбозу в них. Дані вени змінюються при різних захворюваннях печінки, таких як: гепатити, цирози та інших або, навпаки, – тромбоз даних вен може спричинити розвиток цирозу печінки.

Ультразвуковий метод дає максимальну інформацію від розмірів кожної частки печінки до дрібних подробиць будови печінки, протокової системи та судин печінки і в нормі, і при різних захворюваннях, тим самим допомагаючи їх діагностувати.Поєднання нашого інноваційного ультразвукового апарату експерт класу та висококваліфікованого лікаря з 25-річним досвідом роботи у клініці з хірургічним профілем, кандидата медичних наук, дає високоточний результат обстеження.

Наш лікар УЗД здатний вирішувати найскладніші завдання дослідження органів черевної порожнини. Їй довіряють хірурги, які планують оперативні втручання.

УЗИ печени в Запорожье | Медицинский центр «36.6»

Як проходить ультразвукова діагностика у клініці «36.6»

Пацієнт записується прийом до лікаря. Спеціаліст розмовляє з вами, проводить первинний огляд.

Діагностика – лікар проводить ультразвукове дослідження. За результатами обстеження складається розшифровка результатів зі знімками та висновок.

Призначення рекомендацій до лікаря якого вузького профілю необхідно вам звернутися

Яку інформацію дає УЗД печінки?

За допомогою цього дослідження можна точно встановити:

 • Зміну розмірів печінки та відхилення від норми
 • Зміну щільності та структури печінки при жировому гепатозі, цирозі, а також наявність змін печінки при гепатитах вірусних, токсичних та аутоімунних (але діагностика гепатитів лише лабораторна!)
 • Наявність портальної гіпертензії
 • Наявність рідини в черевній порожнині
 • Наявність дифузних захворювань
 • Наявність змін печінки при синдромі Жільбера
 • Кісти печінки, а також полікістоз печінки
 • Доброякісні пухлини печінки (гемангіоми, ліпоми та ін. нодулярну гіперплазію)
 • Злоякісні пухлини печінки (гепатоцелюлярний та холангіоцелюлярний рак)
 • Метастази у печінці
 • Збільшення лімфовузлів у воротах печінки та черевної порожнини
 • Паразитарні кісти печінки – ехінококові та інші
 • Наявність каменів у протоках
 • Це дослідження дозволяє відрізнити між собою механічну та паренхіматозну жовтяницю, тобто. жовтяницю при обтурації проток від жовтяниці при гепатитах
 • Запальні процеси в протоках – холангіти
 • Абсцеси печінки
 • Травматичні ушкодження печінки
 • Наявність змін структури печінки при різних інфекційних патологіях (мононуклеозі та інших)
 • Визначити аномалії розвитку печінки
 • Визначити задатки цирозу печінки

УЗД печінки у Запоріжжі потребує попередньої підготовки під час планових обстежень. При гострих болях у животі, нападах та травмах може проводитися без підготовки! Дізнатись ціну на послугу УЗД печінки.

Підготовка дослідження перед УЗД печінки:

 • Найголовніше – дослідження має проводитися натще або через 4-6 годин після прийому невеликої кількості легкої їжі (це стосується УЗД у другій половині дня)
 • За три дні до дослідження необхідно виключити продукти, що викликають здуття живота: бобові, чорний хліб, молоко та їх поєднання, свіжі овочі та фрукти
 • При здутті живота 1-2 дні приймати препарати, що зменшують здуття – активоване вугілля, еспумізан і т.п.

УЗД печінки у Запоріжжі у клініці «36.6» розвинена на високому рівні. Профілактика та вчасно проведена діагностика – запорука вашого здоров’я. Тому не відкладайте консультації лікаря.

Детальніше про процеси та методи лікування захворювань вам розповість на прийомі лікарка Туманська Наталія Валеріївна.

Запис за телефонами (096) 560-99-99 та (099) 560-99-99.

Графік роботи клініки «36.6»: Пн-Пт: з 8:00 до 19:00 та Cб: з 9:00 до 15:00.

Лікар УЗД печінки в «36.6»
Туманская Наталья Валериевна | УЗИ | МедЦентр «36.6»

Туманська Наталія Валеріївна

Лікар ультразвукової діагностики
Кандидат медичних наук, доцент
Вищої кваліфікаційної категорії
Стаж роботи 25 років

Записаться на прием

Нам довіряють

Відгуки наших клієнтів про надані послуги клінікою «36,6»

Олег Самойлов
Олег Самойлов
2020-12-29
В эту клинику я обращался уже несколько раз. И очень доволен тем, что здесь всегда приветливый и вежливый персонал. Все процедуры делают на современном оборудовании. А также хочу поблагодарить настоящего профессионала УЗИста Туманскую Наталью Валериивну. Она прекрасно выполняет свою работу, в нее я делал УЗИ и все прошла успешно.
Катя Омельченко
Катя Омельченко
2020-12-26
Обратилась в медицинский центр 36'6 и не пожалела об этом. Персонал вежливый и внимательный. Я получила ответы на все вопросы. Цены ниже, чем в других клиниках, а качество услуг намного выше. Медицинский центр 36'6 заботится о своей репутации, поэтому заботится о своих пациентах. Внутри чисто, оборудование современное, врачи - профессионалы. Рекомендую!
Віра Подорожняк
Віра Подорожняк
2020-12-23
Всім доброго дня. Хочу залишити позитивний відгук про медичний центр 36‘6. Зручне розташування. Всі працівники клініки, з ким я зустрілась, були привітні та чемні. Записувалася на УЗ дослідження та огляд терапевта. Мені дали рекомендації щодо лікування та відвідати інших спеціалістів. Без сумнівів раджу цю клініку!
Галина Соколова
Галина Соколова
2020-12-22
Хорошая клиника. Здесь достаточно толковые специалисты. Главное, не делают назначения наугад, все только по результатам анализов. Обращалась к урологу Андрею Попович, с почками, он меня на ноги поставил за неделю.
Яна Шевченко
Яна Шевченко
2020-12-22
Доктор с большим опытом, продолжающий обучаться - Туманская Наталья Валерьевна. На УЗД почек я получила заботу, внимание и ответы на сложные вопросы. Компетентный специалист, способный искренним участием убрать тревожность. Спасибо.
Светлана Семидоцкая
Светлана Семидоцкая
2020-12-21
Мне уже несколько раз доводилось обращаться в эту клинику по состоянию своего здоровья. Могу сказать, что хоть клиника и новая, а сервис здесь получше, чем в старых и известных. Да и по стоимости все отлично, подход к клиентам всегда сумеют найти. Спасибо.
Павел Тараненко
Павел Тараненко
2020-12-19
Был недавно у них, ходил к урологу Попович Андрею. Хороший специалист, он мне нравится, четко диагноз определил и лечение назначил, которое действительно помогло. В целом центр норм, комфортно у них.
Юлия Садовская
Юлия Садовская
2020-12-18
Пользуюсь услугами медицинского центра при необходимости. Здесь можно прийти на прием к врачу, так и пройти диагностику или обследование. Врачи работают квалифицированные, в кабинетах новейшее оборудование по новым технологиям. Не нужно стоять в очередях, записываюсь на удобное время. Для тех, кто пришел раньше, то можно расположиться в зоне ожидания. Немаловажно, расположение больницы. Находится в том месте, куда удобно добираться с любого конца города.
Раиса И
Раиса И
2020-12-18
Недавно обращалась в эту клинику, когда возникли проблемы со здоровьем. Опытные и профессиональные врачи, оборудование новое и современное, цены человеческие, и в целом в клинике аккуратно и чисто. Сдала анализы, оперативно получила результаты. Врач проконсультировал, дал рекомендации и назначил лечение. Иду на поправку. Большое спасибо.

Записаться на консультацию