Перейти до вмісту

УЗД печінки

УЗД печінки. Доплерографія печінки. УЗД печінки у Запоріжжі

УЗД печінки в Запоріжжі

УЗД печінки – це легкий і найбільш часто використаний, через свою велику інформативність, метод дослідження структури цього органу, який не опромінює і не завдає шкоди пацієнту. У нашому медичному центрі ультразвукова діагностика печінки проводиться і дорослим, і дітям віком від 5 років і старше.

УЗД печінки у Запоріжжі включає ретельне дослідження структури цього органу, артерій та вен печінки, протокової системи печінки. Також УЗД печінки поєднується з дослідженням інших органів черевної порожнини та зачеревинного простору, що тісно взаємодіють з печінкою, це — жовчний міхур та його протоки, підшлункова залоза, селезінка, оточуючі ці органи тканини.

Можливості УЗД печінки у клініці 36,6

Крім того, в нашому Медичному центрі проводиться ультразвукова портографія з кольоровою та імпульсною доплерографією – це ультразвукове дослідження ворітної (портальної) вени та її гілок, а також печінкових вен, селезінкової вени з метою діагностики портальної гіпертензії. Портографія включає дослідження діаметра, прохідності цих вен, особливостей і порушень кровотоку, наявність тромбозу в них. Дані вени змінюються при різних захворюваннях печінки, таких як: гепатити, цирози та інших або, навпаки, – тромбоз даних вен може спричинити розвиток цирозу печінки.

Ультразвуковий метод дає максимальну інформацію від розмірів кожної частки печінки до дрібних подробиць будови печінки, протокової системи та судин печінки і в нормі, і при різних захворюваннях, тим самим допомагаючи їх діагностувати.Поєднання нашого інноваційного ультразвукового апарату експерт класу та висококваліфікованого лікаря з 25-річним досвідом роботи у клініці з хірургічним профілем, кандидата медичних наук, дає високоточний результат обстеження.

Наш лікар УЗД здатний вирішувати найскладніші завдання дослідження органів черевної порожнини. Їй довіряють хірурги, які планують оперативні втручання.

УЗИ печени в Запорожье | Медицинский центр «36.6»

Як проходить ультразвукова діагностика у клініці «36.6»

Пацієнт записується прийом до лікаря. Спеціаліст розмовляє з вами, проводить первинний огляд.

Діагностика – лікар проводить ультразвукове дослідження. За результатами обстеження складається розшифровка результатів зі знімками та висновок.

Призначення рекомендацій до лікаря якого вузького профілю необхідно вам звернутися

Яку інформацію дає УЗД печінки?

За допомогою цього дослідження можна точно встановити:

 • Зміну розмірів печінки та відхилення від норми
 • Зміну щільності та структури печінки при жировому гепатозі, цирозі, а також наявність змін печінки при гепатитах вірусних, токсичних та аутоімунних (але діагностика гепатитів лише лабораторна!)
 • Наявність портальної гіпертензії
 • Наявність рідини в черевній порожнині
 • Наявність дифузних захворювань
 • Наявність змін печінки при синдромі Жільбера
 • Кісти печінки, а також полікістоз печінки
 • Доброякісні пухлини печінки (гемангіоми, ліпоми та ін. нодулярну гіперплазію)
 • Злоякісні пухлини печінки (гепатоцелюлярний та холангіоцелюлярний рак)
 • Метастази у печінці
 • Збільшення лімфовузлів у воротах печінки та черевної порожнини
 • Паразитарні кісти печінки – ехінококові та інші
 • Наявність каменів у протоках
 • Це дослідження дозволяє відрізнити між собою механічну та паренхіматозну жовтяницю, тобто. жовтяницю при обтурації проток від жовтяниці при гепатитах
 • Запальні процеси в протоках – холангіти
 • Абсцеси печінки
 • Травматичні ушкодження печінки
 • Наявність змін структури печінки при різних інфекційних патологіях (мононуклеозі та інших)
 • Визначити аномалії розвитку печінки
 • Визначити задатки цирозу печінки

УЗД печінки у Запоріжжі потребує попередньої підготовки під час планових обстежень. При гострих болях у животі, нападах та травмах може проводитися без підготовки! Дізнатись ціну на послугу УЗД печінки.

Підготовка дослідження перед УЗД печінки:

 • Найголовніше – дослідження має проводитися натще або через 4-6 годин після прийому невеликої кількості легкої їжі (це стосується УЗД у другій половині дня)
 • За три дні до дослідження необхідно виключити продукти, що викликають здуття живота: бобові, чорний хліб, молоко та їх поєднання, свіжі овочі та фрукти
 • При здутті живота 1-2 дні приймати препарати, що зменшують здуття – активоване вугілля, еспумізан і т.п.

УЗД печінки у Запоріжжі у клініці «36.6» розвинена на високому рівні. Профілактика та вчасно проведена діагностика – запорука вашого здоров’я. Тому не відкладайте консультації лікаря.

Детальніше про процеси та методи лікування захворювань вам розповість на прийомі лікарка Туманська Наталія Валеріївна.

Запис за телефонами (096) 560-99-99 та (099) 560-99-99.

Графік роботи клініки «36.6»: Пн-Пт: з 8:00 до 19:00 та Cб: з 9:00 до 15:00.

Лікар УЗД печінки в «36.6»
Туманская Наталья Валериевна | УЗИ | МедЦентр «36.6»

Туманська Наталія Валеріївна

Лікар ультразвукової діагностики
Кандидат медичних наук, доцент
Вищої кваліфікаційної категорії
Стаж роботи 25 років

Записаться на прием

Нам довіряють

Відгуки наших клієнтів про надані послуги клінікою «36,6»

Оксана Бараник
Оксана Бараник
2022-01-27
Хочу выразить свою благодарность Медцентру 36'6.Приветливый и внимательный персонал . Гастроентеролог у Свистун Сергей Иванович за оказанную грамотную и квалифицированную помощь в лечении моей мамы.Доктора УЗИ Наталью Туманскую. Рекомендую всем жителям Запорожья Медцентр 36'6!!
Lana Ko
Lana Ko
2022-01-21
Доктор Туманска-лучший специалист узи! Внимательная, объясняет.
Mr Elomannor
Mr Elomannor
2022-01-17
Всем спасибо за внимание!
Именно Я
Именно Я
2022-01-16
Делали УЗИ мягких тканей ребенку. Рассказали доступно. Цены средние. Оборудование современное. Персонал приветливый. В шаговой доступности любой общественный транспорт. Многие советовали.
Алла Полищук
Алла Полищук
2021-12-29
Чуприна Эльнара замечательный доктор!
Natali Levkun
Natali Levkun
2021-11-27
Добрый день! Были с малышом у ортопеда Чёрненького Антона один восторг от врача, очень нежный с ребёнком, вежливый с родителями. Все показывает и рассказывает, только приятные впечатления! Будем советовать 😊
Nataliia Kohut
Nataliia Kohut
2021-11-18
Хочу выразить огромную благодарность доктору УЗИ Туманская Н.В за профессионализм и душевность . Доктор смогла успокоить опровергнув страшный диагноз (онкология), что подтвердило МРТ . Спасибо доктор.!!!
Ирина Ирина
Ирина Ирина
2021-10-17
По состоянию здоровья приходится ежегодно проходить обследование, делать УЗИ. Не раз сталкивалась с тем, что далеко не всем заключениям доверяют врачи, особенно в стационаре. Неоднократно слышала рекомендации делать у Туманской Н.В., поэтому обратилась в "36,6" и не пожалела. Внимательный приём, комфортные условия, очень обстоятельное описание - когда через пару дней оказалась в больнице, лечащий врач даже своим интернам комментировала все, что было на снимках и в заключении, это очень помогло в выборе схемы лечения.

Записаться на консультацию