Перейти до вмісту

УЗД нирок та надниркових залоз

УЗД нирок та надниркових залоз в Запоріжжі

УЗД нирок і надниркових залоз у Запоріжжі

Практично всі патології нирок та надниркових залоз дуже легко виявити за допомогою ультразвукового дослідження. Перевагами такого методу є швидкість, безболісність, інформативність та доступність. Завдяки УЗД нирок і надниркових залоз дуже легко оцінити стадії розвитку патологічного стану, проконтролювати терапію, що приймається.

УЗД нирок проводимо при симптомах:

 • Набряклість обличчя, рук та ніг
 • Часте сечовипускання
 • Дискомфорт при сечовипусканні
 • Болі в попереку · Мутність сечі, неприємний запах сечі
 • Підвищення температури тіла без видимих ​​причин
 • Травмування нирок, яке говорить про себе болем та кров’ю в уріні

Симптоми для проведення УЗД надниркових залоз:

 • Постійна слабкість
 • Набір чи втрата ваги, які відбуваються несподівано
 • Пігментація шкіри
 • Травми
 • Нудота, блювання, яка не пов’язана із шлунково-кишковим трактом
 • Вугрові висипання у підлітків
 • Порушення психоемоційного стану
 • Підвищення чи зниження артеріального тиску

За допомогою ультразвукової діагностики вже вузькопрофільний фахівець зможе оцінити стан нирок та надниркових залоз, з точністю визначить захворювання та призначити ефективне лікування.

Рекомендується проводити комплексно УЗД нирок та надниркових залоз, тому що ці два органи взаємопов’язані.

Найпоширенішими захворюваннями нирок є камені в нирках, запалення — пієлонефрит, цистит, кісти, пухлини, травми, аномалії розвитку.

Надниркові залози — залози, які допомагають регулювати метаболізм і готують організм людини до стресових ситуацій. Вони регулюють роботу багатьох органів людини (серця, судин, шлунково-кишкового тракту, нервову систему, інші органи ендокринної системи).

УЗИ желчного пузыря в Запорожье

Як проходить УЗД нирок та надниркових залоз у клініці 36.6

Спочатку ви записуєтеся на дослідження. Направити на ультразвукову діагностику вас зможе будь-який лікар або дослідження можна прийти і без направлення, якщо ви збираєтеся просто пройти профілактичне обстеження

УЗД надниркових залоз підготовки не вимагає, але якщо ви збираєтеся проводити/ УЗД нирок та сечового міхура – ​​необхідно підготуватися

Дослідження проводить лікарка вищої категорії Туманська Наталія Валеріївна. Після дослідження ви отримаєте рекомендації щодо відвідування фахівця, а також роздрукований опис та висновок УЗД з фото

Підготовка до УЗД сечовидільної системи

Якщо ви проходитиме УЗД лише нирок, то підготовка не потрібна. Але найчастіше, разом із нирками, на УЗД оглядають і сечовий міхур, а у чоловіків і передміхурову залозу. Тоді потрібно підготуватися – заповнити сечовий міхур для кращої візуалізації. Ми рекомендуємо випити

0,5-1 л води перед походом до лікаря. Якщо перед процедурою ви відчуваєте, що сечовий міхур не наповнений, рекомендуємо вам випити чай: він наповнює сечовий міхур швидше.

Нирки та надниркові залози необхідно досліджувати регулярно. Наше життя сповнене стресом, поганою екологією і не завжди якісною водою та їжею, тому робота цих органів може часто бути порушена. Це спричиняє неприємні захворювання, наприклад – цистит та сечокам’яну хворобу.

Нагадаємо, що у нашому медичному центрі ультразвукову діагностику нирок та надниркових залоз проводить Туманська Наталія Валеріївна. Це лікарка найвищої категорії з багатим досвідом роботи.

Запис за телефонами: (096) 560-99-99 та (099) 560-99-99.

Графік роботи клініки «36.6»: Пн-Пт: з 8:00 до 19:00 та Cб: з 9:00 до 15:00

Лікар УЗД серця в «36.6»
Туманская Наталья Валериевна | УЗИ | МедЦентр «36.6»

Туманська Наталія Валеріївна

Лікар ультразвукової діагностики
Кандидат медичних наук, доцент
Вищої кваліфікаційної категорії
Стаж роботи 25 років

Записатись на прийом

Нам довіряють

Олег Самойлов
Олег Самойлов
2020-12-29
В эту клинику я обращался уже несколько раз. И очень доволен тем, что здесь всегда приветливый и вежливый персонал. Все процедуры делают на современном оборудовании. А также хочу поблагодарить настоящего профессионала УЗИста Туманскую Наталью Валериивну. Она прекрасно выполняет свою работу, в нее я делал УЗИ и все прошла успешно.
Катя Омельченко
Катя Омельченко
2020-12-26
Обратилась в медицинский центр 36'6 и не пожалела об этом. Персонал вежливый и внимательный. Я получила ответы на все вопросы. Цены ниже, чем в других клиниках, а качество услуг намного выше. Медицинский центр 36'6 заботится о своей репутации, поэтому заботится о своих пациентах. Внутри чисто, оборудование современное, врачи - профессионалы. Рекомендую!
Віра Подорожняк
Віра Подорожняк
2020-12-23
Всім доброго дня. Хочу залишити позитивний відгук про медичний центр 36‘6. Зручне розташування. Всі працівники клініки, з ким я зустрілась, були привітні та чемні. Записувалася на УЗ дослідження та огляд терапевта. Мені дали рекомендації щодо лікування та відвідати інших спеціалістів. Без сумнівів раджу цю клініку!
Галина Соколова
Галина Соколова
2020-12-22
Хорошая клиника. Здесь достаточно толковые специалисты. Главное, не делают назначения наугад, все только по результатам анализов. Обращалась к урологу Андрею Попович, с почками, он меня на ноги поставил за неделю.
Яна Шевченко
Яна Шевченко
2020-12-22
Доктор с большим опытом, продолжающий обучаться - Туманская Наталья Валерьевна. На УЗД почек я получила заботу, внимание и ответы на сложные вопросы. Компетентный специалист, способный искренним участием убрать тревожность. Спасибо.
Светлана Семидоцкая
Светлана Семидоцкая
2020-12-21
Мне уже несколько раз доводилось обращаться в эту клинику по состоянию своего здоровья. Могу сказать, что хоть клиника и новая, а сервис здесь получше, чем в старых и известных. Да и по стоимости все отлично, подход к клиентам всегда сумеют найти. Спасибо.
Павел Тараненко
Павел Тараненко
2020-12-19
Был недавно у них, ходил к урологу Попович Андрею. Хороший специалист, он мне нравится, четко диагноз определил и лечение назначил, которое действительно помогло. В целом центр норм, комфортно у них.
Юлия Садовская
Юлия Садовская
2020-12-18
Пользуюсь услугами медицинского центра при необходимости. Здесь можно прийти на прием к врачу, так и пройти диагностику или обследование. Врачи работают квалифицированные, в кабинетах новейшее оборудование по новым технологиям. Не нужно стоять в очередях, записываюсь на удобное время. Для тех, кто пришел раньше, то можно расположиться в зоне ожидания. Немаловажно, расположение больницы. Находится в том месте, куда удобно добираться с любого конца города.
Раиса И
Раиса И
2020-12-18
Недавно обращалась в эту клинику, когда возникли проблемы со здоровьем. Опытные и профессиональные врачи, оборудование новое и современное, цены человеческие, и в целом в клинике аккуратно и чисто. Сдала анализы, оперативно получила результаты. Врач проконсультировал, дал рекомендации и назначил лечение. Иду на поправку. Большое спасибо.

Записаться на консультацию