Перейти до вмісту

УЗД нирок та надниркових залоз

УЗД нирок та надниркових залоз в Запоріжжі

УЗД нирок і надниркових залоз у Запоріжжі

Практично всі патології нирок та надниркових залоз дуже легко виявити за допомогою ультразвукового дослідження. Перевагами такого методу є швидкість, безболісність, інформативність та доступність. Завдяки УЗД нирок і надниркових залоз дуже легко оцінити стадії розвитку патологічного стану, проконтролювати терапію, що приймається.

УЗД нирок проводимо при симптомах:

 • Набряклість обличчя, рук та ніг
 • Часте сечовипускання
 • Дискомфорт при сечовипусканні
 • Болі в попереку · Мутність сечі, неприємний запах сечі
 • Підвищення температури тіла без видимих ​​причин
 • Травмування нирок, яке говорить про себе болем та кров’ю в уріні

Симптоми для проведення УЗД надниркових залоз:

 • Постійна слабкість
 • Набір чи втрата ваги, які відбуваються несподівано
 • Пігментація шкіри
 • Травми
 • Нудота, блювання, яка не пов’язана із шлунково-кишковим трактом
 • Вугрові висипання у підлітків
 • Порушення психоемоційного стану
 • Підвищення чи зниження артеріального тиску

За допомогою ультразвукової діагностики вже вузькопрофільний фахівець зможе оцінити стан нирок та надниркових залоз, з точністю визначить захворювання та призначити ефективне лікування.

Рекомендується проводити комплексно УЗД нирок та надниркових залоз, тому що ці два органи взаємопов’язані.

Найпоширенішими захворюваннями нирок є камені в нирках, запалення — пієлонефрит, цистит, кісти, пухлини, травми, аномалії розвитку.

Надниркові залози — залози, які допомагають регулювати метаболізм і готують організм людини до стресових ситуацій. Вони регулюють роботу багатьох органів людини (серця, судин, шлунково-кишкового тракту, нервову систему, інші органи ендокринної системи).

УЗИ желчного пузыря в Запорожье

Як проходить УЗД нирок та надниркових залоз у клініці 36.6

Спочатку ви записуєтеся на дослідження. Направити на ультразвукову діагностику вас зможе будь-який лікар або дослідження можна прийти і без направлення, якщо ви збираєтеся просто пройти профілактичне обстеження

УЗД надниркових залоз підготовки не вимагає, але якщо ви збираєтеся проводити/ УЗД нирок та сечового міхура – ​​необхідно підготуватися

Дослідження проводить лікарка вищої категорії Туманська Наталія Валеріївна. Після дослідження ви отримаєте рекомендації щодо відвідування фахівця, а також роздрукований опис та висновок УЗД з фото

Підготовка до УЗД сечовидільної системи

Якщо ви проходитиме УЗД лише нирок, то підготовка не потрібна. Але найчастіше, разом із нирками, на УЗД оглядають і сечовий міхур, а у чоловіків і передміхурову залозу. Тоді потрібно підготуватися – заповнити сечовий міхур для кращої візуалізації. Ми рекомендуємо випити

0,5-1 л води перед походом до лікаря. Якщо перед процедурою ви відчуваєте, що сечовий міхур не наповнений, рекомендуємо вам випити чай: він наповнює сечовий міхур швидше.

Нирки та надниркові залози необхідно досліджувати регулярно. Наше життя сповнене стресом, поганою екологією і не завжди якісною водою та їжею, тому робота цих органів може часто бути порушена. Це спричиняє неприємні захворювання, наприклад – цистит та сечокам’яну хворобу.

Нагадаємо, що у нашому медичному центрі ультразвукову діагностику нирок та надниркових залоз проводить Туманська Наталія Валеріївна. Це лікарка найвищої категорії з багатим досвідом роботи.

Запис за телефонами: (096) 560-99-99 та (099) 560-99-99.

Графік роботи клініки «36.6»: Пн-Пт: з 8:00 до 19:00 та Cб: з 9:00 до 15:00

Лікар УЗД серця в «36.6»
Туманская Наталья Валериевна | УЗИ | МедЦентр «36.6»

Туманська Наталія Валеріївна

Лікар ультразвукової діагностики
Кандидат медичних наук, доцент
Вищої кваліфікаційної категорії
Стаж роботи 25 років

Записатись на прийом

Нам довіряють

Оксана Бараник
Оксана Бараник
2022-01-27
Хочу выразить свою благодарность Медцентру 36'6.Приветливый и внимательный персонал . Гастроентеролог у Свистун Сергей Иванович за оказанную грамотную и квалифицированную помощь в лечении моей мамы.Доктора УЗИ Наталью Туманскую. Рекомендую всем жителям Запорожья Медцентр 36'6!!
Lana Ko
Lana Ko
2022-01-21
Доктор Туманска-лучший специалист узи! Внимательная, объясняет.
Mr Elomannor
Mr Elomannor
2022-01-17
Всем спасибо за внимание!
Именно Я
Именно Я
2022-01-16
Делали УЗИ мягких тканей ребенку. Рассказали доступно. Цены средние. Оборудование современное. Персонал приветливый. В шаговой доступности любой общественный транспорт. Многие советовали.
Алла Полищук
Алла Полищук
2021-12-29
Чуприна Эльнара замечательный доктор!
Natali Levkun
Natali Levkun
2021-11-27
Добрый день! Были с малышом у ортопеда Чёрненького Антона один восторг от врача, очень нежный с ребёнком, вежливый с родителями. Все показывает и рассказывает, только приятные впечатления! Будем советовать 😊
Nataliia Kohut
Nataliia Kohut
2021-11-18
Хочу выразить огромную благодарность доктору УЗИ Туманская Н.В за профессионализм и душевность . Доктор смогла успокоить опровергнув страшный диагноз (онкология), что подтвердило МРТ . Спасибо доктор.!!!
Ирина Ирина
Ирина Ирина
2021-10-17
По состоянию здоровья приходится ежегодно проходить обследование, делать УЗИ. Не раз сталкивалась с тем, что далеко не всем заключениям доверяют врачи, особенно в стационаре. Неоднократно слышала рекомендации делать у Туманской Н.В., поэтому обратилась в "36,6" и не пожалела. Внимательный приём, комфортные условия, очень обстоятельное описание - когда через пару дней оказалась в больнице, лечащий врач даже своим интернам комментировала все, что было на снимках и в заключении, это очень помогло в выборе схемы лечения.

Записаться на консультацию