Перейти до вмісту

УЗД СЕЛЕЗІНКИ

Ультразвукове дослідження селезінки. Доплерографія селезінки. УЗД селезінки у Запоріжжі

УЗД селезінки Запоріжжя

УЗД селезінки – це високоінформативний, простий, необтяжливий  метод дослідження структури цього органу, що часто використовується. Не опромінює і не завдає шкоди пацієнту. У нашому медичному центрі УЗД селезінки проводиться і дорослим, і дітям від 5 років і старше.

УЗД селезінки включає ретельне дослідження розмірів, форми, внутрішньої структури, норм стану капсули цього органу, а також його судин – артерій і вен. УЗД селезінки завжди поєднується з дослідженням інших органів черевної порожнини та зачеревинного простору, оскільки цей орган нерозривно пов’язаний та взаємодіє з ними у процесі своєї життєдіяльності.

Можливості УЗД селезінки у клініці 36,6

УЗД селезінки у Запоріжжі проводиться з кольоровою та імпульсною доплерографією для визначення стану селезінкової вени – діаметра, прохідності, особливостей та порушень кровотоку з метою діагностики її тромбозу та змін при портальній гіпертензії. Селезінкова вена змінюється при різних захворюваннях. Це і захворювання печінки, такі як: гепатити, цирози, і захворювання крові, та інші.

Ультразвуковий метод дає максимальну інформацію від точних розмірів селезінки і можна достовірно визначити наявність спленомегалії (збільшення розмірів) та її вираженість, до дрібних подробиць будови цього органу та його судин при різних захворюваннях, тим самим допомагаючи їх діагностувати.

Поєднання нашого інноваційного ультразвукового апарату експерт класу та висококваліфікованого лікаря з 25-річним досвідом роботи у клініці з хірургічним профілем, кандидата медичних наук, дає високоточний результат обстеження. Наш лікар УЗД здатний вирішувати найскладніші завдання дослідження органів черевної порожнини. Лікарю довіряють хірурги, які планують оперативні втручання.

УЗИ селезенки в Запорожье | Медицинский центр «36.6»

Як проходить ультразвукова діагностика у клініці «36.6»

Пацієнт записується на прийом до лікаря. Фахівець розмовляє з вами, проводить первинний огляд.

Діагностика - лікар проводить ультразвукове дослідження. За результатами обстеження складається опис зі знімками та висновок.

Призначення рекомендацій до лікаря якого вузького профілю необхідно вам звернутися.

Яку інформацію дає УЗД селезінки?

За допомогою цього дослідження можна точно встановити:

 • Зміну розмірів селезінки, що спостерігається при багатьох захворюваннях: цирозі, гепатитах, хворобах крові (анемії, лейкозах та ін), інфекційних захворюваннях (бактеріальних та вірусних), аутоімунних та системних захворюваннях (ревматоїдному артриті, системному червоному вовчаку та ін) та ін.
 • Зміна структури та щільності селезінки, які також визначаються при цирозах, гепатитах, хворобах крові (анемії, лейкозах та ін), інфекційних захворюваннях (бактеріальних та вірусних), аутоімунних та системних захворюваннях (ревматоїдному артриті, системному червоному вовчаку та ін) та ін.Травматичні пошкодження селезінки, наявність надривів капсули, підкапсульних та внутрішніх гематом у селезінці та навколишніх тканинах (це найбільш травмонебезпечний орган черевної порожнини, здатний пошкоджуватися навіть при незначних травмах – невеликих ударах, падінні з велосипеда та ін.)
 • Кісти селезінки, як уроджені, так і набуті (посттравматичні)
 • Зміни селезінкової вени, як прояв портальної гіпертензії, а також тромбоз селезінкової вени
 • Доброякісні та злоякісні пухлини селезінки
 • Метастази в селезінці
 • Збільшення лімфовузлів у воротах селезінки та черевної порожнини
 • Абсцеси селезінки
 • Інфаркти селезінки
 • Визначити аномалії розвитку, додаткові частки селезінки

УЗД селезінки вимагає попередньої підготовки під час планових обстежень. При гострих болях у животі та травмах проводиться без підготовки!

Підготовка перед плановим УЗД селезінки:

 • Найголовніше – дослідження має проводитися натще або через 4-6 годин після прийому невеликої кількості легкої їжі (це стосується УЗД у другій половині дня)
 • За три дні до дослідження необхідно виключити продукти, що викликають здуття живота: бобові, чорний хліб, молоко та їх поєднання, свіжі овочі та фрукти
 • При здутті живота 1-2 дні приймати препарати, що зменшують здуття – активоване вугілля, еспумізан і т.п.

УЗД селезінки у Запоріжжі у клініці «36.6» розвинена на високому рівні. Профілактика та вчасно проведена діагностика – запорука вашого здоров’я. Тому не відкладайте консультації лікаря.

Докладніше про процеси та методи лікування захворювань вам розповість на прийомі лікарка Туманська Наталія Валеріївна.

Запис за телефонами (096) 560-99-99 та (099) 560-99-99.

Графік роботи клініки «36.6»: Пн-Пт: з 8:00 до 19:00 та Cб: з 9:00 до 15:00.

Лікар УЗД молочних залоз у «36.6»
Туманская Наталья Валериевна | УЗИ | МедЦентр «36.6»

Туманська Наталія Валеріївна

Лікар ультразвукової діагностики
Кандидат медичних наук, доцент
Вищої кваліфікаційної категорії
Стаж роботи 25 років

Записаться на прием

Нам довіряють

Відгуки наших клієнтів про надані послуги клінікою «36,6»

Оксана Бараник
Оксана Бараник
2022-01-27
Хочу выразить свою благодарность Медцентру 36'6.Приветливый и внимательный персонал . Гастроентеролог у Свистун Сергей Иванович за оказанную грамотную и квалифицированную помощь в лечении моей мамы.Доктора УЗИ Наталью Туманскую. Рекомендую всем жителям Запорожья Медцентр 36'6!!
Lana Ko
Lana Ko
2022-01-21
Доктор Туманска-лучший специалист узи! Внимательная, объясняет.
Mr Elomannor
Mr Elomannor
2022-01-17
Всем спасибо за внимание!
Именно Я
Именно Я
2022-01-16
Делали УЗИ мягких тканей ребенку. Рассказали доступно. Цены средние. Оборудование современное. Персонал приветливый. В шаговой доступности любой общественный транспорт. Многие советовали.
Алла Полищук
Алла Полищук
2021-12-29
Чуприна Эльнара замечательный доктор!
Natali Levkun
Natali Levkun
2021-11-27
Добрый день! Были с малышом у ортопеда Чёрненького Антона один восторг от врача, очень нежный с ребёнком, вежливый с родителями. Все показывает и рассказывает, только приятные впечатления! Будем советовать 😊
Nataliia Kohut
Nataliia Kohut
2021-11-18
Хочу выразить огромную благодарность доктору УЗИ Туманская Н.В за профессионализм и душевность . Доктор смогла успокоить опровергнув страшный диагноз (онкология), что подтвердило МРТ . Спасибо доктор.!!!
Ирина Ирина
Ирина Ирина
2021-10-17
По состоянию здоровья приходится ежегодно проходить обследование, делать УЗИ. Не раз сталкивалась с тем, что далеко не всем заключениям доверяют врачи, особенно в стационаре. Неоднократно слышала рекомендации делать у Туманской Н.В., поэтому обратилась в "36,6" и не пожалела. Внимательный приём, комфортные условия, очень обстоятельное описание - когда через пару дней оказалась в больнице, лечащий врач даже своим интернам комментировала все, что было на снимках и в заключении, это очень помогло в выборе схемы лечения.

Записаться на консультацию