Перейти до вмісту

УЗД СЕЛЕЗІНКИ

Ультразвукове дослідження селезінки. Доплерографія селезінки. УЗД селезінки у Запоріжжі

УЗД селезінки Запоріжжя

УЗД селезінки – це високоінформативний, простий, необтяжливий  метод дослідження структури цього органу, що часто використовується. Не опромінює і не завдає шкоди пацієнту. У нашому медичному центрі УЗД селезінки проводиться і дорослим, і дітям від 5 років і старше.

УЗД селезінки включає ретельне дослідження розмірів, форми, внутрішньої структури, норм стану капсули цього органу, а також його судин – артерій і вен. УЗД селезінки завжди поєднується з дослідженням інших органів черевної порожнини та зачеревинного простору, оскільки цей орган нерозривно пов’язаний та взаємодіє з ними у процесі своєї життєдіяльності.

Можливості УЗД селезінки у клініці 36,6

УЗД селезінки у Запоріжжі проводиться з кольоровою та імпульсною доплерографією для визначення стану селезінкової вени – діаметра, прохідності, особливостей та порушень кровотоку з метою діагностики її тромбозу та змін при портальній гіпертензії. Селезінкова вена змінюється при різних захворюваннях. Це і захворювання печінки, такі як: гепатити, цирози, і захворювання крові, та інші.

Ультразвуковий метод дає максимальну інформацію від точних розмірів селезінки і можна достовірно визначити наявність спленомегалії (збільшення розмірів) та її вираженість, до дрібних подробиць будови цього органу та його судин при різних захворюваннях, тим самим допомагаючи їх діагностувати.

Поєднання нашого інноваційного ультразвукового апарату експерт класу та висококваліфікованого лікаря з 25-річним досвідом роботи у клініці з хірургічним профілем, кандидата медичних наук, дає високоточний результат обстеження. Наш лікар УЗД здатний вирішувати найскладніші завдання дослідження органів черевної порожнини. Лікарю довіряють хірурги, які планують оперативні втручання.

УЗИ селезенки в Запорожье | Медицинский центр «36.6»

Як проходить ультразвукова діагностика у клініці «36.6»

Пацієнт записується на прийом до лікаря. Фахівець розмовляє з вами, проводить первинний огляд.

Діагностика - лікар проводить ультразвукове дослідження. За результатами обстеження складається опис зі знімками та висновок.

Призначення рекомендацій до лікаря якого вузького профілю необхідно вам звернутися.

Яку інформацію дає УЗД селезінки?

За допомогою цього дослідження можна точно встановити:

 • Зміну розмірів селезінки, що спостерігається при багатьох захворюваннях: цирозі, гепатитах, хворобах крові (анемії, лейкозах та ін), інфекційних захворюваннях (бактеріальних та вірусних), аутоімунних та системних захворюваннях (ревматоїдному артриті, системному червоному вовчаку та ін) та ін.
 • Зміна структури та щільності селезінки, які також визначаються при цирозах, гепатитах, хворобах крові (анемії, лейкозах та ін), інфекційних захворюваннях (бактеріальних та вірусних), аутоімунних та системних захворюваннях (ревматоїдному артриті, системному червоному вовчаку та ін) та ін.Травматичні пошкодження селезінки, наявність надривів капсули, підкапсульних та внутрішніх гематом у селезінці та навколишніх тканинах (це найбільш травмонебезпечний орган черевної порожнини, здатний пошкоджуватися навіть при незначних травмах – невеликих ударах, падінні з велосипеда та ін.)
 • Кісти селезінки, як уроджені, так і набуті (посттравматичні)
 • Зміни селезінкової вени, як прояв портальної гіпертензії, а також тромбоз селезінкової вени
 • Доброякісні та злоякісні пухлини селезінки
 • Метастази в селезінці
 • Збільшення лімфовузлів у воротах селезінки та черевної порожнини
 • Абсцеси селезінки
 • Інфаркти селезінки
 • Визначити аномалії розвитку, додаткові частки селезінки

УЗД селезінки вимагає попередньої підготовки під час планових обстежень. При гострих болях у животі та травмах проводиться без підготовки!

Підготовка перед плановим УЗД селезінки:

 • Найголовніше – дослідження має проводитися натще або через 4-6 годин після прийому невеликої кількості легкої їжі (це стосується УЗД у другій половині дня)
 • За три дні до дослідження необхідно виключити продукти, що викликають здуття живота: бобові, чорний хліб, молоко та їх поєднання, свіжі овочі та фрукти
 • При здутті живота 1-2 дні приймати препарати, що зменшують здуття – активоване вугілля, еспумізан і т.п.

УЗД селезінки у Запоріжжі у клініці «36.6» розвинена на високому рівні. Профілактика та вчасно проведена діагностика – запорука вашого здоров’я. Тому не відкладайте консультації лікаря.

Докладніше про процеси та методи лікування захворювань вам розповість на прийомі лікарка Туманська Наталія Валеріївна.

Запис за телефонами (096) 560-99-99 та (099) 560-99-99.

Графік роботи клініки «36.6»: Пн-Пт: з 8:00 до 19:00 та Cб: з 9:00 до 15:00.

Лікар УЗД молочних залоз у «36.6»
Туманская Наталья Валериевна | УЗИ | МедЦентр «36.6»

Туманська Наталія Валеріївна

Лікар ультразвукової діагностики
Кандидат медичних наук, доцент
Вищої кваліфікаційної категорії
Стаж роботи 25 років

Записаться на прием

Нам довіряють

Відгуки наших клієнтів про надані послуги клінікою «36,6»

Олег Самойлов
Олег Самойлов
2020-12-29
В эту клинику я обращался уже несколько раз. И очень доволен тем, что здесь всегда приветливый и вежливый персонал. Все процедуры делают на современном оборудовании. А также хочу поблагодарить настоящего профессионала УЗИста Туманскую Наталью Валериивну. Она прекрасно выполняет свою работу, в нее я делал УЗИ и все прошла успешно.
Катя Омельченко
Катя Омельченко
2020-12-26
Обратилась в медицинский центр 36'6 и не пожалела об этом. Персонал вежливый и внимательный. Я получила ответы на все вопросы. Цены ниже, чем в других клиниках, а качество услуг намного выше. Медицинский центр 36'6 заботится о своей репутации, поэтому заботится о своих пациентах. Внутри чисто, оборудование современное, врачи - профессионалы. Рекомендую!
Віра Подорожняк
Віра Подорожняк
2020-12-23
Всім доброго дня. Хочу залишити позитивний відгук про медичний центр 36‘6. Зручне розташування. Всі працівники клініки, з ким я зустрілась, були привітні та чемні. Записувалася на УЗ дослідження та огляд терапевта. Мені дали рекомендації щодо лікування та відвідати інших спеціалістів. Без сумнівів раджу цю клініку!
Галина Соколова
Галина Соколова
2020-12-22
Хорошая клиника. Здесь достаточно толковые специалисты. Главное, не делают назначения наугад, все только по результатам анализов. Обращалась к урологу Андрею Попович, с почками, он меня на ноги поставил за неделю.
Яна Шевченко
Яна Шевченко
2020-12-22
Доктор с большим опытом, продолжающий обучаться - Туманская Наталья Валерьевна. На УЗД почек я получила заботу, внимание и ответы на сложные вопросы. Компетентный специалист, способный искренним участием убрать тревожность. Спасибо.
Светлана Семидоцкая
Светлана Семидоцкая
2020-12-21
Мне уже несколько раз доводилось обращаться в эту клинику по состоянию своего здоровья. Могу сказать, что хоть клиника и новая, а сервис здесь получше, чем в старых и известных. Да и по стоимости все отлично, подход к клиентам всегда сумеют найти. Спасибо.
Павел Тараненко
Павел Тараненко
2020-12-19
Был недавно у них, ходил к урологу Попович Андрею. Хороший специалист, он мне нравится, четко диагноз определил и лечение назначил, которое действительно помогло. В целом центр норм, комфортно у них.
Юлия Садовская
Юлия Садовская
2020-12-18
Пользуюсь услугами медицинского центра при необходимости. Здесь можно прийти на прием к врачу, так и пройти диагностику или обследование. Врачи работают квалифицированные, в кабинетах новейшее оборудование по новым технологиям. Не нужно стоять в очередях, записываюсь на удобное время. Для тех, кто пришел раньше, то можно расположиться в зоне ожидания. Немаловажно, расположение больницы. Находится в том месте, куда удобно добираться с любого конца города.
Раиса И
Раиса И
2020-12-18
Недавно обращалась в эту клинику, когда возникли проблемы со здоровьем. Опытные и профессиональные врачи, оборудование новое и современное, цены человеческие, и в целом в клинике аккуратно и чисто. Сдала анализы, оперативно получила результаты. Врач проконсультировал, дал рекомендации и назначил лечение. Иду на поправку. Большое спасибо.

Записаться на консультацию