Перейти до вмісту

УЗД СЕРЦЯ

УЗД серця Запоріжжя. Еходоплеркардіоскопія та ехокардіографія (ЕхоКГ) у Запоріжжі.

УЗД серця Запоріжжя. Що таке еходоплеркардіоскопія?

Еходоплеркардіоскопія – високоінформативний і легкий метод дослідження серця і великих судин, що не опромінює і не шкодить пацієнту. У нашому медичному центрі дослідження проводиться і дорослим, і дітям від 5 років і старше.

Ультразвуковий метод дає максимальну інформацію від точних розмірів кожної порожнини та стінок до дрібних подробиць будови органу, великих судин і в нормі, і при різних захворюваннях, тим самим допомагаючи їх діагностувати.

УЗД серця Запоріжжя проводиться обов’язково з доплерографією – колірним, імпульсним та безперервно-хвильовим доплером, які дозволяють визначити порушення кровотоку в серці та великих судинах.

Поєднання нашого інноваційного ультразвукового апарату – експерт класу з кольоровим та іншими видами доплера та лікарів з 25-річним досвідом, кандидатів медичних наук, доцентів, дає високоточний результат обстеження. Наш лікар УЗД здатний вирішувати найскладніші діагностичні завдання.

УЗИ сердца Запорожье | МедЦентр «36.6» | Запорожье

Як проходить УЗД серця у клініці «36.6»

Пацієнт записується прийом до лікаря. Фахівець розмовляє з вами, проводить первинний огляд.

Діагностика – лікар проводить ультразвукове дослідження. Еходоплеркардіоскопія та ехокардіографія (ЕхоКГ) не потребує попередньої підготовки. За результатами обстеження складається докладний опис та висновок.

Призначення рекомендацій до лікаря якого вузького профілю необхідно вам звернутися.

Яку інформацію дає еходоплеркардіоскопія (УЗД серця)?

За допомогою УЗД серця Запоріжжя можна точно встановити:

 • точні розміри та об’єми кожної камери серця та товщину кожної стінки органу
 • визначити скорочувальну здатність серця, фракцію викиду лівого шлуночка та її зміни
 • наявність гіпертрофії лівого шлуночка
 • виявити зміни клапанів серця, їх звуження (стенози), недостатність та ступінь даних змін
 • визначити вроджені вади серця
 • діагностувати набуті вади серця
 • визначити зміни серця при аритміях, ревматизмі, системних захворюваннях (системному червоному вовчаку та інших)
 • виявити аневризми серця та аорти
 • порушення скорочувальної здатності стінок серця при ішемічній хворобі
 • наявність рідини в перикардіальній порожнині (навколо серця)
 • діагностувати тромби та пухлини в серці
 • візуалізувати атеросклеротичні зміни клапанів серця та грудного відділу аорти
 • визначити зміни серця при різних інших захворюваннях (при захворюваннях легень, нирок, гіпертонічної хвороби та ін.)
 • діагностувати кардіоміопатію

УЗД серця у Запоріжжі

УЗД серця Запоріжжя у клініці «36.6» розвинена на високому рівні. Профілактика та вчасно проведена діагностика – запорука вашого здоров’я. Тому не відкладайте консультації лікаря.

Докладніше про процеси та методи лікування захворювань вам розповість на прийомі лікарка Туманська Наталія Валеріївна.

Запис за телефонами (096) 560-99-99 та (099) 560-99-99.

Графік роботи клініки «36.6»: Пн-Пт: з 8:00 до 19:00 та Cб: з 9:00 до 15:00.

Лікар УЗД серця в «36.6»
Туманская Наталья Валериевна | УЗИ | МедЦентр «36.6»

Туманська Наталія Валеріївна

Лікарка ультразвукової діагностики
Кандидат медичних наук, доцент
Вищої кваліфікаційної категорії
Стаж роботи 25 років

Записаться на прием

Нам довіряють

Олег Самойлов
Олег Самойлов
2020-12-29
В эту клинику я обращался уже несколько раз. И очень доволен тем, что здесь всегда приветливый и вежливый персонал. Все процедуры делают на современном оборудовании. А также хочу поблагодарить настоящего профессионала УЗИста Туманскую Наталью Валериивну. Она прекрасно выполняет свою работу, в нее я делал УЗИ и все прошла успешно.
Катя Омельченко
Катя Омельченко
2020-12-26
Обратилась в медицинский центр 36'6 и не пожалела об этом. Персонал вежливый и внимательный. Я получила ответы на все вопросы. Цены ниже, чем в других клиниках, а качество услуг намного выше. Медицинский центр 36'6 заботится о своей репутации, поэтому заботится о своих пациентах. Внутри чисто, оборудование современное, врачи - профессионалы. Рекомендую!
Віра Подорожняк
Віра Подорожняк
2020-12-23
Всім доброго дня. Хочу залишити позитивний відгук про медичний центр 36‘6. Зручне розташування. Всі працівники клініки, з ким я зустрілась, були привітні та чемні. Записувалася на УЗ дослідження та огляд терапевта. Мені дали рекомендації щодо лікування та відвідати інших спеціалістів. Без сумнівів раджу цю клініку!
Галина Соколова
Галина Соколова
2020-12-22
Хорошая клиника. Здесь достаточно толковые специалисты. Главное, не делают назначения наугад, все только по результатам анализов. Обращалась к урологу Андрею Попович, с почками, он меня на ноги поставил за неделю.
Яна Шевченко
Яна Шевченко
2020-12-22
Доктор с большим опытом, продолжающий обучаться - Туманская Наталья Валерьевна. На УЗД почек я получила заботу, внимание и ответы на сложные вопросы. Компетентный специалист, способный искренним участием убрать тревожность. Спасибо.
Светлана Семидоцкая
Светлана Семидоцкая
2020-12-21
Мне уже несколько раз доводилось обращаться в эту клинику по состоянию своего здоровья. Могу сказать, что хоть клиника и новая, а сервис здесь получше, чем в старых и известных. Да и по стоимости все отлично, подход к клиентам всегда сумеют найти. Спасибо.
Павел Тараненко
Павел Тараненко
2020-12-19
Был недавно у них, ходил к урологу Попович Андрею. Хороший специалист, он мне нравится, четко диагноз определил и лечение назначил, которое действительно помогло. В целом центр норм, комфортно у них.
Юлия Садовская
Юлия Садовская
2020-12-18
Пользуюсь услугами медицинского центра при необходимости. Здесь можно прийти на прием к врачу, так и пройти диагностику или обследование. Врачи работают квалифицированные, в кабинетах новейшее оборудование по новым технологиям. Не нужно стоять в очередях, записываюсь на удобное время. Для тех, кто пришел раньше, то можно расположиться в зоне ожидания. Немаловажно, расположение больницы. Находится в том месте, куда удобно добираться с любого конца города.
Раиса И
Раиса И
2020-12-18
Недавно обращалась в эту клинику, когда возникли проблемы со здоровьем. Опытные и профессиональные врачи, оборудование новое и современное, цены человеческие, и в целом в клинике аккуратно и чисто. Сдала анализы, оперативно получила результаты. Врач проконсультировал, дал рекомендации и назначил лечение. Иду на поправку. Большое спасибо.

Записаться на консультацию