Перейти до вмісту

УЗД вен комірної системи

Багато людей не знають, яке УЗД навіщо проводиться. Але в цьому немає їхньої провини: медичні центри та профільні лікарі працюють для того, щоб доносити важливість обстеження кожному пацієнтові.

УЗД вен комірної системи в Запоріжжі

Багато людей не знають, яке УЗД навіщо проводиться. Але в цьому немає їхньої провини: медичні центри та профільні лікарі працюють для того, щоб доносити важливість обстеження кожному пацієнтові.

Воротна вена – трансфер крові до печінки. Її функції – збирати кров від усіх непарних органів черевної порожнини. Це шлунок, селезінка, кишечник, підшлункова залоза. Потім кров потрапляє до печінки.

Вже там відбувається процес очищення крові. Щоб кров без шкідливих речовин потрапила до загальної системи кровообігу, печінка має попрацювати. Але через деякі несприятливі фактори можуть виникнути патології комірної кровоносної судини. Тоді відбудеться збій роботи травного тракту.

У медичному центрі “36,6” Вам проведуть якісну діагностику вен комірної системи!

УЗИ вен воротной системы в Запорожье

Як проходить УЗД вени комірної системи у клініці 36.6

Після направлення терапевта або вузького фахівця або просто для перевірки стану своїх органів - пацієнт записується на прийом до УЗ-діагноста.

У комфортних умовах медичного центру 36.6 високопрофільний лікар проводить ультраззвукове дослідження. Для УЗД вен комірної системи потрібно бути натще.

Після обстеження, лікар може відправити пацієнта на прийом до фахівця вузького профілю - гепатолога, гастроентеролога, який також є і в 36,6.

Навіщо проводити УЗД вен комірної системи?

Ультразвукова діагностика ворітної вени якраз і допомагає розпізнати багато проблем, пов’язаних із цим органом. Це найголовніший метод діагностики, доступний всім пацієнтів. Протипоказань для цього методу немає, ціна доступніша за інші способи обстеження, часто вже після УЗД можна поставити діагноз.

Патології ворітної вени:

 • Тромбоз
 • Портальна гіпертензія
 • Цироз печінки
 • Кавернозна трансформація (генетичне захворювання)
 • Пілефлебіт (тромбофлебіт ворітної вени)
 • Симптоми, з яким необхідно звернутися до лікаря та провести діагностику:
 • Тяжкість у правому підребер’ї
 • Зниження ваги
 • Розлад травлення
 • Нудота та блювання
 • Сильний жар
 • Жовтяниця
 • Збільшення живота

Метод ультразвукової діагностики допомагає розглянути всередині черевні шляхи кровотоку та гілки кровоносних судин. За допомогою допплера визначається тип та напрямок портального кровотоку.

УЗД комірної вени

Можливості апарату ультразвукової діагностики експертного класу та проведення обстеження лікаркою вищої кваліфікації Туманською Наталією Валеріївною допоможуть точно визначити роботу ворітної вени.

Запис за телефонами (096) 560-99-99 та (099) 560-99-99.

Графік роботи клініки «36.6»: Пн-Пт: з 8:00 до 19:00 та Cб: з 9:00 до 15:00.

Лікар УЗД серця в «36.6»
Туманская Наталья Валериевна | УЗИ | МедЦентр «36.6»

Туманська Наталія Валеріївна

Лікар ультразвукової діагностики
Кандидат медичних наук, доцент
Вищої кваліфікаційної категорії
Стаж роботи 25 років

Записатися на прийом

Нам довіряють

Відгуки наших клієнтів про надані послуги клініки “36,6”

Оксана Бараник
Оксана Бараник
2022-01-27
Хочу выразить свою благодарность Медцентру 36'6.Приветливый и внимательный персонал . Гастроентеролог у Свистун Сергей Иванович за оказанную грамотную и квалифицированную помощь в лечении моей мамы.Доктора УЗИ Наталью Туманскую. Рекомендую всем жителям Запорожья Медцентр 36'6!!
Lana Ko
Lana Ko
2022-01-21
Доктор Туманска-лучший специалист узи! Внимательная, объясняет.
Mr Elomannor
Mr Elomannor
2022-01-17
Всем спасибо за внимание!
Именно Я
Именно Я
2022-01-16
Делали УЗИ мягких тканей ребенку. Рассказали доступно. Цены средние. Оборудование современное. Персонал приветливый. В шаговой доступности любой общественный транспорт. Многие советовали.
Алла Полищук
Алла Полищук
2021-12-29
Чуприна Эльнара замечательный доктор!
Natali Levkun
Natali Levkun
2021-11-27
Добрый день! Были с малышом у ортопеда Чёрненького Антона один восторг от врача, очень нежный с ребёнком, вежливый с родителями. Все показывает и рассказывает, только приятные впечатления! Будем советовать 😊
Nataliia Kohut
Nataliia Kohut
2021-11-18
Хочу выразить огромную благодарность доктору УЗИ Туманская Н.В за профессионализм и душевность . Доктор смогла успокоить опровергнув страшный диагноз (онкология), что подтвердило МРТ . Спасибо доктор.!!!
Ирина Ирина
Ирина Ирина
2021-10-17
По состоянию здоровья приходится ежегодно проходить обследование, делать УЗИ. Не раз сталкивалась с тем, что далеко не всем заключениям доверяют врачи, особенно в стационаре. Неоднократно слышала рекомендации делать у Туманской Н.В., поэтому обратилась в "36,6" и не пожалела. Внимательный приём, комфортные условия, очень обстоятельное описание - когда через пару дней оказалась в больнице, лечащий врач даже своим интернам комментировала все, что было на снимках и в заключении, это очень помогло в выборе схемы лечения.

Цены на услуги отделения гастроэнтерологии, грн.

Консультация гастроэнтеролога кандидата медицинских наук (первичная)400
Консультация гастроэнтеролога кандидата медицинских наук (повторная)400
Составление индивидуальной схемы питания400

Записаться на консультацию