Перейти до вмісту

УЗД жовчного міхура

УЗД – найдоступніший і найбезпечніший спосіб обстеження.

УЗД жовчного міхура у Запоріжжі

УЗД – найдоступніший і найбезпечніший спосіб обстеження. Цей вид діагностики не має протипоказань, його роблять навіть маленьким дітям і вагітним жінкам. Тому застосовують абсолютно до всіх органів людського організму. За допомогою ультразвукової діагностики обстежують жовчний міхур.

Завдяки їй діагностують різноманітні патології жовчного міхура. Перед процедурою потрібно правильно підготуватися.

Коли проводити УЗД жовчного міхура?

Зазвичай, на це дослідження направляє терапевт чи вузькопрофільні фахівці. Причин може бути досить багато, практично всі вони пов’язані з хворобами травного тракту. Обстеження може бути профілактичним і проводиться без направлення за бажанням пацієнта для контролю здоров’я організму.

Симптоми, за наявності яких варто провести УЗД:

 •       Тяжкість або біль у животі, правому підребер’ї
 •       Почуття гіркоти у роті
 •       Хронічні захворювання травної системи
 •       Гіркий присмак у роті
 •       Пожовтіння шкіри та склер
 •       Запори чи навпаки – розлади кишечника
 •       За результатами аналізу крові, у якому було виявлено відхилення
 •       Для контролю лікування та інші.
УЗИ желчного пузыря в Запорожье

Як проходить УЗД жовчного міхура у клініці 36.6

Самостійно або ж у напрямку від вузькопрофільного лікаря, пацієнт записується на прийом до УЗ-діагноста.

Проведення ультразвукової діагностики жовчного міхура потребує підготовки.

Після дослідження, ви отримаєте роздрукований висновок УЗД та рекомендації від лікаря, до якого вузькопрофільного фахівця необхідно звернутися.

Для профілактики захворювань УЗД жовчного міхура необхідно проводити:

 •  Людям із зайвою вагою
 • Після тривалого лікування медикаментами
 • При порушеннях травлення
 • Пацієнтам з хронічним холециститом та панкреатитом

Що можна побачити за допомогою УЗД жовчного міхура?

 •       Каміння в жовчному міхурі
 •       Холецистити – хронічні та гострі
 •       Доброякісні та злоякісні новоутворення
 •       Холестеринові поліпи
 •       Порушення функції міхура – дискінезії, які надалі можуть призвести до каменеутворення
 •       Зміна форми та структури органу
 •       Застій жовчі у міхурі
 •       Вчасно помічений застій жовчі та призначене лікування запобігає утворенню каменів у жовчному міхурі.

Крім дослідження самого жовчного міхура, лікар огляне органи, які з ним пов’язані — печінку, жовчні протоки, підшлункову залозу та селезінку на наявність запалень (панкреатиту), жирового гепатозу, кіст та пухлин цих органів, цирозу та інших можливих захворювань.

У медичному центрі “36,6” проводять діагностику захворювань за допомогою УЗД.

Підготовка до УЗД

Підготовка до дослідження:  проводиться натще. Якщо пацієнт має скарги на здуття живота, то за два-три дні до дослідження виключити прийом продуктів, що викликають метеоризм — це: бобові, свіжі овочі та фрукти, молоко, чорний хліб.

УЗД жовчного міхура у нашому медичному центрі здійснюється на найвищому рівні. Зручно, на новому апараті ультразвукової діагностики. Лікарка – Туманська Наталія Валеріївна, спеціаліст вищої категорії.

Запис за телефонами (096) 560-99-99 та (099) 560-99-99.

Графік роботи клініки «36.6»: Пн-Пт: з 8:00 до 19:00 та Cб: з 9:00 до 15:00.

Лікар УЗД серця в «36.6»
Туманская Наталья Валериевна | УЗИ | МедЦентр «36.6»

Туманська Наталія Валеріївна

Лікарка ультразвукової діагностики
Кандидат медичних наук, доцент
Вищої кваліфікаційної категорії
Стаж роботи 25 років

Записаться на прием

Нам доверяют

Олег Самойлов
Олег Самойлов
2020-12-29
В эту клинику я обращался уже несколько раз. И очень доволен тем, что здесь всегда приветливый и вежливый персонал. Все процедуры делают на современном оборудовании. А также хочу поблагодарить настоящего профессионала УЗИста Туманскую Наталью Валериивну. Она прекрасно выполняет свою работу, в нее я делал УЗИ и все прошла успешно.
Катя Омельченко
Катя Омельченко
2020-12-26
Обратилась в медицинский центр 36'6 и не пожалела об этом. Персонал вежливый и внимательный. Я получила ответы на все вопросы. Цены ниже, чем в других клиниках, а качество услуг намного выше. Медицинский центр 36'6 заботится о своей репутации, поэтому заботится о своих пациентах. Внутри чисто, оборудование современное, врачи - профессионалы. Рекомендую!
Віра Подорожняк
Віра Подорожняк
2020-12-23
Всім доброго дня. Хочу залишити позитивний відгук про медичний центр 36‘6. Зручне розташування. Всі працівники клініки, з ким я зустрілась, були привітні та чемні. Записувалася на УЗ дослідження та огляд терапевта. Мені дали рекомендації щодо лікування та відвідати інших спеціалістів. Без сумнівів раджу цю клініку!
Галина Соколова
Галина Соколова
2020-12-22
Хорошая клиника. Здесь достаточно толковые специалисты. Главное, не делают назначения наугад, все только по результатам анализов. Обращалась к урологу Андрею Попович, с почками, он меня на ноги поставил за неделю.
Яна Шевченко
Яна Шевченко
2020-12-22
Доктор с большим опытом, продолжающий обучаться - Туманская Наталья Валерьевна. На УЗД почек я получила заботу, внимание и ответы на сложные вопросы. Компетентный специалист, способный искренним участием убрать тревожность. Спасибо.
Светлана Семидоцкая
Светлана Семидоцкая
2020-12-21
Мне уже несколько раз доводилось обращаться в эту клинику по состоянию своего здоровья. Могу сказать, что хоть клиника и новая, а сервис здесь получше, чем в старых и известных. Да и по стоимости все отлично, подход к клиентам всегда сумеют найти. Спасибо.
Павел Тараненко
Павел Тараненко
2020-12-19
Был недавно у них, ходил к урологу Попович Андрею. Хороший специалист, он мне нравится, четко диагноз определил и лечение назначил, которое действительно помогло. В целом центр норм, комфортно у них.
Юлия Садовская
Юлия Садовская
2020-12-18
Пользуюсь услугами медицинского центра при необходимости. Здесь можно прийти на прием к врачу, так и пройти диагностику или обследование. Врачи работают квалифицированные, в кабинетах новейшее оборудование по новым технологиям. Не нужно стоять в очередях, записываюсь на удобное время. Для тех, кто пришел раньше, то можно расположиться в зоне ожидания. Немаловажно, расположение больницы. Находится в том месте, куда удобно добираться с любого конца города.
Раиса И
Раиса И
2020-12-18
Недавно обращалась в эту клинику, когда возникли проблемы со здоровьем. Опытные и профессиональные врачи, оборудование новое и современное, цены человеческие, и в целом в клинике аккуратно и чисто. Сдала анализы, оперативно получила результаты. Врач проконсультировал, дал рекомендации и назначил лечение. Иду на поправку. Большое спасибо.

Записаться на консультацию