Перейти до вмісту

ГАСТРОЕНТЕРОЛОГІЯ

Гастроентеролог Запоріжжя.  Діагностика та лікування шлунково-кишкового тракту, підшлункової залози, печінки і жовчовивідних шляхів.

 

Гастроентеролог Запоріжжя

Гастроентеролог Запоріжжя.  Коли слід звернутися до лікаря?

Планову перевірку у гастроентеролога рекомендується проходити раз на рік.  Якщо ви помічаєте прояв таких симптомів, то потрібно терміново звернутися за консультацією:

Гастроэнтеролог Запорожье | МедЦентр «36.6» | Запорожье

Гастроентеролог в Запоріжжі приймає в такому порядку:

Запис на прийом до лікаря. Спеціаліст розмовляє з вами, збирає анамнез.

Діагностика - проведення лабораторного аналізу крові, ультразвукове дослідження.

Призначення і контроль виконання плану лікування.

Гастроентеролог Запоріжжя в клініці «36.6» проводить діагностику і лікування таких захворювань шлунково-кишкового тракту:

  • захворювання стравоходу: запалення, ерозії і виразки стравоходу;
  • захворювання шлунка: різні види гастритів, інфекція хелікобактер пілорі, ерозія і виразка шлунка, поліпозні розростання і ін .;
  • патології жовчного міхура: зниження рухливості і погіршення прохідності міхура і жовчних шляхів (дискінезії), холецистит, поліпи і холестероз жовчного міхура, жовчно-кам’яну хворобу;
  • захворювання підшлункової залози: панкреатит, функціональні порушення, кісти, камені в протоках залози;
  • захворювання кишечника: коліти, дуоденіти, ерозії і виразкову хворобу дванадцятипалої кишки, ентероколіти, синдром роздратованого кишечника, хвороба Крона, НВК, дисбактеріоз, паразитарні ураження кишечника;
  • захворювання печінки: зміни аналізів печінкових проб, жировий гепатоз, токсичні ураження печінки, цироз, полікістоз.
Гастроэнтеролог Запорожье | МедЦентр «36.6» | Запорожье
Гастроэнтеролог Запорожье | МедЦентр «36.6» | Запорожье
Гастроэнтеролог Запорожье | МедЦентр «36.6» | Запорожье

Гастроентеролог в Запоріжжі

Прийом в клініці веде Свистун Сергій Іванович — лікар вищої кваліфікаційної категорії, доцент, кандидат медичних наук.  Стаж роботи 25 років.

Хочете записатися на прийом гастроентеролога в Запоріжжі?  Запис за телефонами (096) 560-99-99 та (099) 560-99-99. Графік роботи клініки «36.6»: Пн-Пт: з 8:00 до 19:00 та Cб: з 9:00 до 15:00.

Лікар гастроентеролог в клініці «36.6»
Свистун Сергей Иванович

Свистун
Сергій Іванович

Гастроентеролог
Лікар вищої кваліфікаційної категорії
Кандидат медичних наук, доцент
Стаж роботи 25 років

Записатись на прийом
Часті запитання

Вугровий висип при патологіях ШКТ часто з’являється на лобі та скронях. Але й на інших ділянках обличчя може бути наслідком проблем із кишечником. Акне та інші види уражень шкіри варто обстежувати в різних галузях здоров’я. У тому числі й на прийомі в гастроентеролога.

Лікарські препарати можуть негативно впливати на мікрофлору кишківника. Саме тому в тандемі з антибіотиками можуть призначати і йогурт. Відновлювати мікрофлору після прийому лікарських препаратів просто необхідно, заселяючи її біфідо- та лактобактеріями.

Так, адже гастрит може передаватися через поцілунки, немиті руки та посуд. Це можливо в разі, якщо в організмі людини є Хелікобактер Пілорі.

Нам довіряють

Відгуки наших клієнтів про надані послуги клініки “36,6” про надані послуги

Оксана Бараник
Оксана Бараник
2022-01-27
Хочу выразить свою благодарность Медцентру 36'6.Приветливый и внимательный персонал . Гастроентеролог у Свистун Сергей Иванович за оказанную грамотную и квалифицированную помощь в лечении моей мамы.Доктора УЗИ Наталью Туманскую. Рекомендую всем жителям Запорожья Медцентр 36'6!!
Lana Ko
Lana Ko
2022-01-21
Доктор Туманска-лучший специалист узи! Внимательная, объясняет.
Mr Elomannor
Mr Elomannor
2022-01-17
Всем спасибо за внимание!
Именно Я
Именно Я
2022-01-16
Делали УЗИ мягких тканей ребенку. Рассказали доступно. Цены средние. Оборудование современное. Персонал приветливый. В шаговой доступности любой общественный транспорт. Многие советовали.
Алла Полищук
Алла Полищук
2021-12-29
Чуприна Эльнара замечательный доктор!
Natali Levkun
Natali Levkun
2021-11-27
Добрый день! Были с малышом у ортопеда Чёрненького Антона один восторг от врача, очень нежный с ребёнком, вежливый с родителями. Все показывает и рассказывает, только приятные впечатления! Будем советовать 😊
Nataliia Kohut
Nataliia Kohut
2021-11-18
Хочу выразить огромную благодарность доктору УЗИ Туманская Н.В за профессионализм и душевность . Доктор смогла успокоить опровергнув страшный диагноз (онкология), что подтвердило МРТ . Спасибо доктор.!!!
Ирина Ирина
Ирина Ирина
2021-10-17
По состоянию здоровья приходится ежегодно проходить обследование, делать УЗИ. Не раз сталкивалась с тем, что далеко не всем заключениям доверяют врачи, особенно в стационаре. Неоднократно слышала рекомендации делать у Туманской Н.В., поэтому обратилась в "36,6" и не пожалела. Внимательный приём, комфортные условия, очень обстоятельное описание - когда через пару дней оказалась в больнице, лечащий врач даже своим интернам комментировала все, что было на снимках и в заключении, это очень помогло в выборе схемы лечения.

Цены на услуги отделения гастроэнтерологии, грн.

Консультация гастроэнтеролога кандидата медицинских наук (первичная)400
Консультация гастроэнтеролога кандидата медицинских наук (повторная)400
Составление индивидуальной схемы питания400

Записаться на консультацию