Перейти до вмісту

ГАСТРОЕНТЕРОЛОГІЯ

Гастроентеролог Запоріжжя.  Діагностика та лікування шлунково-кишкового тракту, підшлункової залози, печінки і жовчовивідних шляхів.

 

Гастроентеролог Запоріжжя

Гастроентеролог Запоріжжя.  Коли слід звернутися до лікаря?

Планову перевірку у гастроентеролога рекомендується проходити раз на рік.  Якщо ви помічаєте прояв таких симптомів, то потрібно терміново звернутися за консультацією:

Гастроэнтеролог Запорожье | МедЦентр «36.6» | Запорожье

Гастроентеролог в Запоріжжі приймає в такому порядку:

Запис на прийом до лікаря. Спеціаліст розмовляє з вами, збирає анамнез.

Діагностика - проведення лабораторного аналізу крові, ультразвукове дослідження.

Призначення і контроль виконання плану лікування.

Гастроентеролог Запоріжжя в клініці «36.6» проводить діагностику і лікування таких захворювань шлунково-кишкового тракту:

  • захворювання стравоходу: запалення, ерозії і виразки стравоходу;
  • захворювання шлунка: різні види гастритів, інфекція хелікобактер пілорі, ерозія і виразка шлунка, поліпозні розростання і ін .;
  • патології жовчного міхура: зниження рухливості і погіршення прохідності міхура і жовчних шляхів (дискінезії), холецистит, поліпи і холестероз жовчного міхура, жовчно-кам’яну хворобу;
  • захворювання підшлункової залози: панкреатит, функціональні порушення, кісти, камені в протоках залози;
  • захворювання кишечника: коліти, дуоденіти, ерозії і виразкову хворобу дванадцятипалої кишки, ентероколіти, синдром роздратованого кишечника, хвороба Крона, НВК, дисбактеріоз, паразитарні ураження кишечника;
  • захворювання печінки: зміни аналізів печінкових проб, жировий гепатоз, токсичні ураження печінки, цироз, полікістоз.
Гастроэнтеролог Запорожье | МедЦентр «36.6» | Запорожье
Гастроэнтеролог Запорожье | МедЦентр «36.6» | Запорожье
Гастроэнтеролог Запорожье | МедЦентр «36.6» | Запорожье

Гастроентеролог в Запоріжжі

Прийом в клініці веде Свистун Сергій Іванович — лікар вищої кваліфікаційної категорії, доцент, кандидат медичних наук.  Стаж роботи 25 років.

Хочете записатися на прийом гастроентеролога в Запоріжжі?  Запис за телефонами (096) 560-99-99 та (099) 560-99-99. Графік роботи клініки «36.6»: Пн-Пт: з 8:00 до 19:00 та Cб: з 9:00 до 15:00.

Лікар гастроентеролог в клініці «36.6»
Свистун Сергей Иванович

Свистун
Сергій Іванович

Гастроентеролог
Лікар вищої кваліфікаційної категорії
Кандидат медичних наук, доцент
Стаж роботи 25 років

Записатись на прийом
Часті запитання

Вугровий висип при патологіях ШКТ часто з’являється на лобі та скронях. Але й на інших ділянках обличчя може бути наслідком проблем із кишечником. Акне та інші види уражень шкіри варто обстежувати в різних галузях здоров’я. У тому числі й на прийомі в гастроентеролога.

Лікарські препарати можуть негативно впливати на мікрофлору кишківника. Саме тому в тандемі з антибіотиками можуть призначати і йогурт. Відновлювати мікрофлору після прийому лікарських препаратів просто необхідно, заселяючи її біфідо- та лактобактеріями.

Так, адже гастрит може передаватися через поцілунки, немиті руки та посуд. Це можливо в разі, якщо в організмі людини є Хелікобактер Пілорі.

Нам довіряють

Відгуки наших клієнтів про надані послуги клініки “36,6” про надані послуги

Олег Самойлов
Олег Самойлов
2020-12-29
В эту клинику я обращался уже несколько раз. И очень доволен тем, что здесь всегда приветливый и вежливый персонал. Все процедуры делают на современном оборудовании. А также хочу поблагодарить настоящего профессионала УЗИста Туманскую Наталью Валериивну. Она прекрасно выполняет свою работу, в нее я делал УЗИ и все прошла успешно.
Катя Омельченко
Катя Омельченко
2020-12-26
Обратилась в медицинский центр 36'6 и не пожалела об этом. Персонал вежливый и внимательный. Я получила ответы на все вопросы. Цены ниже, чем в других клиниках, а качество услуг намного выше. Медицинский центр 36'6 заботится о своей репутации, поэтому заботится о своих пациентах. Внутри чисто, оборудование современное, врачи - профессионалы. Рекомендую!
Віра Подорожняк
Віра Подорожняк
2020-12-23
Всім доброго дня. Хочу залишити позитивний відгук про медичний центр 36‘6. Зручне розташування. Всі працівники клініки, з ким я зустрілась, були привітні та чемні. Записувалася на УЗ дослідження та огляд терапевта. Мені дали рекомендації щодо лікування та відвідати інших спеціалістів. Без сумнівів раджу цю клініку!
Галина Соколова
Галина Соколова
2020-12-22
Хорошая клиника. Здесь достаточно толковые специалисты. Главное, не делают назначения наугад, все только по результатам анализов. Обращалась к урологу Андрею Попович, с почками, он меня на ноги поставил за неделю.
Яна Шевченко
Яна Шевченко
2020-12-22
Доктор с большим опытом, продолжающий обучаться - Туманская Наталья Валерьевна. На УЗД почек я получила заботу, внимание и ответы на сложные вопросы. Компетентный специалист, способный искренним участием убрать тревожность. Спасибо.
Светлана Семидоцкая
Светлана Семидоцкая
2020-12-21
Мне уже несколько раз доводилось обращаться в эту клинику по состоянию своего здоровья. Могу сказать, что хоть клиника и новая, а сервис здесь получше, чем в старых и известных. Да и по стоимости все отлично, подход к клиентам всегда сумеют найти. Спасибо.
Павел Тараненко
Павел Тараненко
2020-12-19
Был недавно у них, ходил к урологу Попович Андрею. Хороший специалист, он мне нравится, четко диагноз определил и лечение назначил, которое действительно помогло. В целом центр норм, комфортно у них.
Юлия Садовская
Юлия Садовская
2020-12-18
Пользуюсь услугами медицинского центра при необходимости. Здесь можно прийти на прием к врачу, так и пройти диагностику или обследование. Врачи работают квалифицированные, в кабинетах новейшее оборудование по новым технологиям. Не нужно стоять в очередях, записываюсь на удобное время. Для тех, кто пришел раньше, то можно расположиться в зоне ожидания. Немаловажно, расположение больницы. Находится в том месте, куда удобно добираться с любого конца города.
Раиса И
Раиса И
2020-12-18
Недавно обращалась в эту клинику, когда возникли проблемы со здоровьем. Опытные и профессиональные врачи, оборудование новое и современное, цены человеческие, и в целом в клинике аккуратно и чисто. Сдала анализы, оперативно получила результаты. Врач проконсультировал, дал рекомендации и назначил лечение. Иду на поправку. Большое спасибо.

Цены на услуги отделения гастроэнтерологии, грн.

Консультация гастроэнтеролога кандидата медицинских наук (первичная)400
Консультация гастроэнтеролога кандидата медицинских наук (повторная)400
Составление индивидуальной схемы питания400

Записаться на консультацию