Перейти до вмісту

Дроблення каменів у Запоріжжі

Безопераційний і безболісний метод лікування сечокам’яної хвороби в Запоріжжі

Дистанційна літотрипсія каменю в Запоріжжі

Краще не чекати, поки камені почнуть виходити самостійно. Це дуже болісний процес, який супроводжується кров’яними виділеннями. Літотрипсія каменю (або в народному сленгу – дроблення) – це безопераційний і безболісний метод лікування сечокам’яної хвороби (СКХ) у Запоріжжі. Використовуючи цю технологію, можна уникнути оперативного втручання з подальшою тривалою реабілітацією. Донедавна пацієнтам із Запоріжжя доводилося відвідувати сусідні міста для подібного лікування, – тепер же, така необхідність себе вичерпала. Вся необхідна техніка є в клініці 36,6 у Запоріжжі. Апарат для ДЛТ від 2020 року був сертифікований і доставлений зі Швейцарії, аналогів цьому обладнанню в Запоріжжі немає.

Суть дії цього підходу полягає в руйнуванні та подрібненні каменів сечовидільної системи до мінімальних значень (гранул, які безболісно залишають організм). За відсутності прямої взаємодії з каменями, відбувається їх дроблення потужними ударними ультразвуковими хвилями. Дроблення каменю в Запоріжжі – відбувається максимально безболісно.

За допомогою нашого сучасного апарату можна проводити дроблення каменів нирок, сечоводу і сечового міхура. Безопераційний спосіб лікування проводиться в амбулаторних умовах. Процес проходить без істотних больових відчуттів. Для комфортнішого стану пацієнта перед дробленням вводиться знеболювальний препарат.

Процес лікування

За допомогою сучасного апарату УЗД фокусуємося на камінь. Апаратом літотрипсії генеруємо імпульси ударних хвиль. Ці ультразвукові хвилі абсолютно нешкідливі для тканин і органів пацієнта, але згубні для каменів. Вплив цього способу на камені подрібнює їх до стану дрібнозернистого “піску”, що згодом позитивно впливає на їх безболісне виведення з організму.

Продолжительность сеанса и размер камней

Тривалість сеансу літотрипсії становить 30 хвилин, не включно з часом, необхідним для наведення фокусу на камінь і підготовки до початку роботи.

Розмір каменів, які піддаються дробленню – від 5 мм до 20 мм.

Процес подальшого відходження фрагментів завжди індивідуальний, і вимагає амбулаторного супроводу. У деяких випадках можуть знадобитися повторні сеанси дроблення.Тривалість сеансу і розмір каменів

Як проходить процес ДЛТ у клініці "36.6"

Пацієнт записується до профільного лікаря, проходить обстеження і підготовку до ДЛТ.

Проводиться первинний вплив апаратом і дроблення каменів.

Через годину пацієнт може йти у своїх справах, забувши про сечокам'яну хворобу (СКХ).

Протипоказання до дистанційної літотрипсії

Стан порушення згортання крові, вагітність (на будь-якому терміні), гостре запальне захворювання (пневмонія, ГРВІ, пієлонефрит тощо), під час приймання препаратів, що розріджують кров (Зілт, Кардіомагніл, ТромбоАСС, Ксарелто, Прадакса, Варфарин та їхні аналоги), їх потрібно скасувати щонайменше за 3 дні до процедури.

Дотримання всіх правил, врахування всіх показань і протипоказань у кожного конкретного пацієнта дають змогу уникнути всіх негативних наслідків і найефективніше та найшвидше зруйнувати й видалити камінь із сечовидільної системи.

Особливо важливо не зволікати з ухваленням рішення, що швидше пацієнт звернеться в клініку 36,6 за якісною допомогою, то більші шанси на швидке та швидке лікування без побічних реакцій. Дистанційна літотрипсія каменю в Запоріжжі проводиться на сучасному і сертифікованому обладнанні, за допомогою досвідчених лікарів з багаторічним стажем роботи, нам вдасться впоратися з будь-яким захворюванням! Якщо у Вас залишилися питання, звертайтеся за консультацією за телефоном медичного центру в Запоріжжі.

Наш апарат створений і сертифікований 2020 року у Швейцарії
Часті запитання

Самостійно ніяк не можна “розчинити” камені. Точно необхідна консультація уролога і процедура літотрипсії. У нашому медичному центрі процедуру проводять на новітньому апараті в Україні, який було завезено в країну вперше за 8 років.

“Лікувальних” трав від каменів у нирках не існує. Є тільки консультація і лікування під наглядом фахівця.

У домашніх умовах неможливо позбутися каменів у нирках. Існує кілька методів лікування: хірургічна або дистанційна літотрипсія (дроблення каменів у нирках), комбіноване лікування (разом із медикаментозними препаратами, що борються і з причиною виникнення каменя) та лише медикаментозне лікування за наявності каменів наймінімальніших розмірів.

Після процедури дистанційної літотрипсії камінь виходить з організму природним шляхом під час сечовипускання.

Можливість рецидиву після видалення каменю дуже висока. Причин тому кілька: незакінчене лікування, незмінений спосіб життя або генетична схильність. Якщо немає останнього, то необхідно позбутися причини і скоригувати свій спосіб життя: пити більше рідини. Вживати менше копченого і солоного, тваринного білка. Це загальні рекомендації, але для точного лікування і профілактики необхідна консультація фахівця уролога.

Чому нас обирають

Досвід

Стаж роботи лікаря, який проводить обстеження - 27 років.

Обладнання

Сертифікований Швейцарський апарат від 2020 року.

Безболісно

Процес дроблення відбувається безболісно.

Без операції

Використовуючи наше сучасне обладнання необхідність в операції - відсутня!

Записаться на консультацию