Перейти до вмісту

Вакцинація від грипу

Вакцина Ваксигрип Тетра доступна в Медичному Центрі «36,6»

Вакцинація від грипу в Запоріжжі.

ороку, з настанням холодів.  імунітет людини знижується. Це відбувається через нестачу вітамінів в організмі, погіршення погодних умов. Таким чином, в організм може потрапити все більше інфекцій, що не тільки знижує працездатність, а й шкодить організму в цілому і викликає ускладнення з перебігом хвороб.

Відповідальні пацієнти відразу шукають можливість запобігти захворюванню, тому вакцинуються від грипу. Тепер така можливість є і у нашому медичному центрі. Ми проводимо імунізацію препаратом Ваксигрип Тетра.

Ваксигрип – французька вакцина фармацевтичної компанії «Санофі Пастер» для профілактики грипу. Доза містить 2 штами вірусу типу: А, В, а також допоміжні речовини.

Принцип дії – як будь-якої іншої вакцини. Вводиться теж у плече для рівномірного розподілу по організму та кращого всмоктування препарату у кров. Зробити це щеплення мають усі, хто хоче вберегти себе від зараження грипом. Погодьтеся: у світі і так достатньо інфекційних захворювань, екологія погіршується з кожним роком. Зберегти себе від грипу – правильне рішення.

Вакцинация от гриппа в Запорожье

Як часто робити вакцинацію?

За рекомендацією ВООЗ ревакцинацію варто робити щороку. Штами грипу постійно розвиваються, тому торішнє щеплення не зможе впоратися з інфекцією нового типу. Також, імунітет вакцини триває від 6 до 12 місяців. Вона оберігає організм лише на 1 сезон.

Кому особливо показано щеплення?

 •       Людям із особливо ослабленим імунітетом.
 •       Дорослим та літнім людям.
 •       Тим, хто працює щодня з великою кількістю людей.
 •       Вихователям та вчителям.
 •       Пацієнтам з тяжкими хронічними патологіями.
 •       Вагітним та тим, хто планує вагітність.


Важливо: вагітність та її плануванням не є протипоказанням до щеплення! Вона лише створить сприятливі та безпечні умови для виношування плоду без ускладнень. Мама та дитина повинні бути захищені від можливого інфікування.

Протипоказання до вакцинації:

 • Алергічні реакції на вакцинацію у минулому.
 • Гіперчутливість до компонентів вакцини.
 • Сильна реакція на щеплення раніше.
 • Гострі інфекційні чи неінфекційні захворювання.
 • Загострення хронічних захворювань (проводимо пізніше).
 • Людям з тромбоцитопенією або порушенням збоку згортання – вакцинацію проводимо обережно.

Які побічні дії після вакцинації?

Цілком нормально, що ви відчуватимете деякі неприємні симптоми. Це говорить про реакцію вашого організму на введення вакцини. При цьому – ви не носій вірусу і не є переносником інфекції.

 •       Підвищення температури до 37,5°С
 •       Слабкість, сонливість
 •       Болі у м’язах
 •       Ломота у суглобах
 •       Головний біль
 •       Больові відчуття та припухлості у місці ін’єкції

Перевага вакцинації в Медичному центрі 36,6:

 • Огляд лікаря перед вакцинацією
 • Комфортні умови вакцинації
 • Щеплення роблять профільні медсестри
 • 100%, відповідні нормам, умови зберігання та транспортування вакцини
 • Прийнятна ціна
 • Кабінет та медперсонал підготовлені до випадків алергічної реакції та до невідкладної медичної допомоги.
 • Оригінальний сертифікований препарат високої якості 

Вакцинація від грипу – добровільне рішення. Ви повинні самі прийняти його, виходячи з особистих переконань та заради свого здоров’я. Нагадаємо, що за статистикою, щороку від грипу страждають десятки тисяч людей. Збережіть своє здоров’я, зробіть правильний вибір!

Запис за телефонами (096) 560-99-99 та (099) 560-99-99.
Прийом у лікаря уролога: Пн-Пт: з 8:00 до 19:00 та Cб: з 9:00 до 15:00.

Нам доверяют

Отзывы наших клиентов о предоставленных услугах клиники «36,6»

Олег Самойлов
Олег Самойлов
2020-12-29
В эту клинику я обращался уже несколько раз. И очень доволен тем, что здесь всегда приветливый и вежливый персонал. Все процедуры делают на современном оборудовании. А также хочу поблагодарить настоящего профессионала УЗИста Туманскую Наталью Валериивну. Она прекрасно выполняет свою работу, в нее я делал УЗИ и все прошла успешно.
Катя Омельченко
Катя Омельченко
2020-12-26
Обратилась в медицинский центр 36'6 и не пожалела об этом. Персонал вежливый и внимательный. Я получила ответы на все вопросы. Цены ниже, чем в других клиниках, а качество услуг намного выше. Медицинский центр 36'6 заботится о своей репутации, поэтому заботится о своих пациентах. Внутри чисто, оборудование современное, врачи - профессионалы. Рекомендую!
Віра Подорожняк
Віра Подорожняк
2020-12-23
Всім доброго дня. Хочу залишити позитивний відгук про медичний центр 36‘6. Зручне розташування. Всі працівники клініки, з ким я зустрілась, були привітні та чемні. Записувалася на УЗ дослідження та огляд терапевта. Мені дали рекомендації щодо лікування та відвідати інших спеціалістів. Без сумнівів раджу цю клініку!
Галина Соколова
Галина Соколова
2020-12-22
Хорошая клиника. Здесь достаточно толковые специалисты. Главное, не делают назначения наугад, все только по результатам анализов. Обращалась к урологу Андрею Попович, с почками, он меня на ноги поставил за неделю.
Яна Шевченко
Яна Шевченко
2020-12-22
Доктор с большим опытом, продолжающий обучаться - Туманская Наталья Валерьевна. На УЗД почек я получила заботу, внимание и ответы на сложные вопросы. Компетентный специалист, способный искренним участием убрать тревожность. Спасибо.
Светлана Семидоцкая
Светлана Семидоцкая
2020-12-21
Мне уже несколько раз доводилось обращаться в эту клинику по состоянию своего здоровья. Могу сказать, что хоть клиника и новая, а сервис здесь получше, чем в старых и известных. Да и по стоимости все отлично, подход к клиентам всегда сумеют найти. Спасибо.
Павел Тараненко
Павел Тараненко
2020-12-19
Был недавно у них, ходил к урологу Попович Андрею. Хороший специалист, он мне нравится, четко диагноз определил и лечение назначил, которое действительно помогло. В целом центр норм, комфортно у них.
Юлия Садовская
Юлия Садовская
2020-12-18
Пользуюсь услугами медицинского центра при необходимости. Здесь можно прийти на прием к врачу, так и пройти диагностику или обследование. Врачи работают квалифицированные, в кабинетах новейшее оборудование по новым технологиям. Не нужно стоять в очередях, записываюсь на удобное время. Для тех, кто пришел раньше, то можно расположиться в зоне ожидания. Немаловажно, расположение больницы. Находится в том месте, куда удобно добираться с любого конца города.
Раиса И
Раиса И
2020-12-18
Недавно обращалась в эту клинику, когда возникли проблемы со здоровьем. Опытные и профессиональные врачи, оборудование новое и современное, цены человеческие, и в целом в клинике аккуратно и чисто. Сдала анализы, оперативно получила результаты. Врач проконсультировал, дал рекомендации и назначил лечение. Иду на поправку. Большое спасибо.

Цена на вакцинацию от гриппа, грн.

Вакцинация от гриппа600 грн.

Записаться на консультацию